Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Par mums / Par Powerslide

 • Powerslide brīvā laika vai, tā dēvētās, fitness skrituļslidas priecēs kājas un acis jebkuram skrituļot gribētājam. Uz visu pārējo skrituļslidu fona tās atšķiras ar īpaša dizaina korpusiem, kas ir izstrādāti, ņemot vērā skrituļslidotāju vajadzības un sagatavotību. Kad uzmanība tiek pievērsta sīkākajām niansēm un jaunās idejas tiek realizēzas dzīvē, tās ir Powerslide skrituļslidas. Labāko materiālu izvēle, komforts un veiktspēja. Lielākā komplektējošo daļu izvēle (ritentiņi, gultņi, rāmji, klipši), aksesuāru un aizsargu piedāvājums drošai atpūtai. Pievienojies Powerslide skrituļslidu lozungam "We Love To Skate" un izbaudi skrituļslidošanu.

Powerslide license kolekcija

 • Ļoti ciešā sadarbībā ar Warner Bros un Mattel, Powerslide piedāvā plašu licenzes produkcijas izvēli no pupulārākajiem un atpazīsamākajiem zīmoliem, ko iemīļojuši bērni- Hot Wheels, Barbie, Batman, Polly Pocket un Monster High. Ar šo produkciju mūsu mērķis ir piesaistīt bērnus aizraujošajai skrituļslidošanas un skrituļdēļošanas pasaulei. Powerslide licenzes produkcijā apvienota kvalitāte ar pasaules vadošo bērnu zīmolu pievilcīgumu.

 • Powerslide pirmsākumi meklējami tieši ātruma skrituļslidu pasaulē. Profesionāls augstas veiktspējas inventārs, ko izvēlas ātruma skrituļslidotāji visā pasaulē. Liela ātruma skrituļslidu, slidzābaku, rāmju un citu komplektējošo daļu izvēle augstākajā kvalitātē, izmantojot ilggadējo pieredzi, ieviešot dažādus tehnoloģiskos risinājumus un jaunas idejas. Powerslide lepojas ar vienu no pasaulē ātrākajām skrituļslidošanas komandām, kas apliecina ieguldītā darba rezultātu un panākumus.

 • Matter skrituļslidu ritentiņi ir Nr.1 ātruma skrituļslidu pasaulē! Matter izvēlas čempioni, jo neskaitāmi tituli pasaules čempionātos, eiropas čempionātos un nacionālajos čempionātos to ir pierādījuši jau no 2003. gada, kad pirmie Matter ritentiņi nonāca skrituļslidu tirgū. Perfekta ķīmiskā formula augstas veiktspējas poliuretānam un dažādi tehnoloģiskie risinājumi ritentiņu serdēm (core) ir panākumu atslēga šiem ritentiņiem. Matter ir plašākais ritentiņu piedāvājums starp visiem ritentiņu zīmoliem, tādējādi sportistiem sniedzot neierobežotas izvēles iespējas jebkādiem braukšanas apstākļiem.

 • Nordic, jeb apvidus ir īpaši bezceļiem paredzēts skrituļslidošanas novirziens. Nav svarīgi ļoti slikts asfalta segums, betons vai grants ceļš, apvidus skrituļslidas sevi attaisnos. Powerslide Nordic skrituļslidu un rollerslēpju līnija palīdzēs uzturēt fizisko formu slēpotājiem vasaras sezonā. Klasiskais vai slidsolis, nūjas rokās un treniņš garantēts. Powerslide Nordic apvidus skrituļslidas un skrituļslēpes izmanto dažādu valstu slēpošanas izlases vasaras treniņiem.

 • The Conference ir lielāko zīmolu apvienotājs ekstrēmo skrituļslidu pasaulē- USD (Universal Skate Design) skrituļslidas, Xsjado skrituļslidas un apavi, Undercover ritentiņi, Kizer rāmji. Jau no pašiem pirmsākumiem The Conference pievienojas labākie skrituļslidotāji no visas pasaules. Powerslide ekstrēmo skrituļslidu stūrītis ar spēcīgu vārdu un nozīmi šajā industrijā.

Powerslide- ir viens no pasaules nozīmīgākajiem skrituļslidu zīmoliem no Vācijas, kuru veiksmīgi aizsāka skrituļslidotājs un entuziasts Matthias Knoll. Neskaitāmas inovācijas, uzdrīkstēšanās un izaugsme līdz vienam no pasaules spēcīgākajiem skrituļslidu zīmoliem, kuru vada pieredzējuši skrituļslidotāji.

Viss aizsākās 1994. gadā... tas bija laiks tieši pirms lielās skrituļslidošanas augšupejas, kas pāršalca visu pasauli. Lielais jauno inline skrituļslidu "vilnis" šķērsoja Atlantijas okeānu un tā ietekmē tika izveidots Powerslide zīmols, ko aizsāka sportists, ātruma skrituļslidotājs Matthias Knoll un viņa biznesa partneris Stefan Goehl, radot pamatu iespaidīgai kompānijas vēsturei.

Sākotnēji Powerslide preču sortimenta sastāvā bija lielākā daļa tādas produkcijas, kas jau bija izveidotas strauji uzlēcošajā inline paradīze ASV, taču pie tā viņi neapstājās un drīz pabeidza kolekciju ar mazpazīstamiem pašmāju zīmoliem pirms uzsākt izstrādi savai produktu līnijai.
Līdz 1997. gadam sapnis par savu zīmolu izstrādi kļuva par realitāti. Tagad viņiem bija jāņem kontrole pār situāciju, mācoties no neveiksmēm, vienmēr attīstoties un uzlabojot!

Pirmās sacensību tipa skrituļslidas, ar ko brauca Matthias Knoll (Powerslide dibinātājs), sastāvēja no parastām futbola botēm un kas bija pieskrūvētas skrituļslidu ritošajai daļai. Ritentiņu izvietojums tā laika skrituļslidām (quad skates) bija kā automašīnai riteņi. Quad skrituļslidu ritentiņi tika izgatavoti no koka. Ritentiņi no bērza bija zināmi kā labākie saķeres ziņā.


/ Matthias Knoll 6 un 40 gadu vecumā /

Kopš tā laika daudz kas ir noticis. Roller skrituļslidošana pārvērtās par inline skrituļslidošanu. Koka ritentiņi tika aizstāti ar poliuretāna (PU) ritentiņiem. Skrituļslidotāji nomainīja 2x2 quad ritentiņu sistēmu ar 4 vai pat 5 vienā līnijā (in-line). Parastie sporta apavi, tika aizstāti ar augstu tehnoloģiju zābakiem.

1991. gadā Matthias Knoll bija pirmais sportists Vācijā, kurš nomainīja quad skrituļslidas uz inline skrituļslidām, un izmantoja savu tehnisko pārākumu pret viņa konkurentiem. Tas bija sākums lieliskai karjerai sportā un Matthias savāca daudzus titulus un trofejas ar savu skrituļslidošanu.

Mattiass Knoll pats finansēja savu sporta karjeru, pārdodot aprīkojumu sacensību laikā citiem sportistiem, izmantojot savu mobilo veikalu (automašīnu). Ar nosaukumu "Roll Knoll" viņš pārdeva galvenokārt skrituļslidas, rāmjus, ritentiņus, gultņus, tekstilizstrādājumus vai citus aksesuārus, kas bija nepieciešami sportistiem sacensībās.


/ Matthias pārdodot ritentiņus un inventāru sacensībās /

Powerslide aizsācēja un vadītāja panākumi skrituļslidošanā:

 • 1986 Pasaules rekords 20km (ar quad skrituļslidām) 31:14:26
 • 5 Vācijas rekordu īpašnieks
 • 13x Vācijas junioru čempions
 • 7x Vācijas pieaugušo čempions
 • 1x sudraba medaļa Eiropas čempionātā
 • 8. vieta pasaules čempionātā (maratona distance)

1994. gadā Matthias Knoll nokārtoja eksāmenus (sporta vadība) Universitātē Beirūtā (Bayreuth) un viņam bija jāpieņem ļoti grūts lēmums: vai doties uz Pasaules čempionātu Francijā, lai sacenstos ar draugiem (skrituļslidotājiem), vai pievienoties ISPO sporta izstādei Minhenē, lai sāktu savu biznesa karjeru. Viņš deva priekšroku Minhenei un no šejienes sākas Powerslide stāsts...

Kopā ar Stefan Göhl un viņa māsu Birgitu, Matthias Knoll meklēja mazu biroju un noliktavu, lai vadītu biznesu. Pirmajā posmā Powerslide importēja daudz dažādu skrituļslidu zīmolu no visas pasaules un izplatīja tos vāciski runājošās teritorijās, piemēram, Vācijā, Šveicē un Austrijā. Gadiem ejot, Powerslide izdevās attīstīt un sekmēt savu zīmolu un tā Powerslide kļuva par ražotāju papildus izplatīšanai. Šis bija ļoti svarīgs stratēģiskais lēmums kompānijai, lai paplašinātu uzņēmējdarbību visā pasaulē. Tā bija svarīgi arī lai Powerslide izrautos no citu zīmolu un piegādātāju atkarības. Ņemt likteni savās rokās un būt atbildīgam par savu likteni. Tas bija solis, kas bija svarīgs Powerslide attīstībai.

Powerslide pieredze - neskaitāmi gadi pilni inovāciju kādu Jūs diez vai atradīsiet citā sporta preču līnijā, kas ir radošāka attiecībā uz produktiem. No pašas pirmās dibināšanas minūtes, Powerslide ir viens no uzņēmumiem, kas nosaka tendences vai tās pārņem ļoti ātri. Inovāciju piemēri:

 • 1995. gads - Powerslide ieviesa revolucionāras izmaiņas aizsargekipējumā. Tika radīti mīkstā tipa aizsargi ar kevlāra apdari un atsevišķi uzliekamu ceļa bļodiņas plastmasu;
 • 1996. gads - Black Rain gultņi. Skrituļslidu gultņi ar gumijas aizsargvāciņu, kas kavē mitruma iekļūšanu gultnī. Pirmie 100% nerūsējošie gultņi skrituļslidu industrijā;
 • 1998. gads - Maināma standartelementa ieviešana ekstrēmajās skrituļslidās (USD);
 • 2000. gads - UFS (Universal Frame System) ieviešana ekstrēmo skrituļslidu industrijā;
 • 2000. gads - Hi-Low ātruma skrituļslidu rāmju ieviešana;
 • 2000. gads - 84mm ritentiņu ieviešana. Powerslide bija pirmā kompānija, kas uzdrīkstējās ievietot skrituļslidās 84mm ritentiņus;
 • 2001. gads - Suspension gel aizsargu sistēma. Aizsargos tika istrādāts triecienu absorbējošs gēls;
 • 2001. gads - Kizer Stream rāmis. Pirmais rāmis ekstrēmo skrituļslidu industrijā, kas atbilst UFS sistēmai;
 • 2001. gads - Kizer Diamond rāmis. Pirmais UHMW materiāla, vai tā sauktā Diamond materiāla rāmis, kas nonāca skrituļslidu tirgū;
 • 2002. gads - Freestyle tipa rāmju ieviešana skrituļslidu industrijā;
 • 2002. gads - Uzsākot Deshi kā pirmo "boot only" zīmolu ekstrēmo skrituļslidu industrijā;
 • 2002. gads - Regulējama izmēra ātruma skrituļslidas bērniem;
 • 2002. gads - UBS bremžu sistēma (universāla bremze) ātruma un brīvā laika skrituļslidām;
 • 2003. gads - Skeleton Concept (kompozīta un karbona ātruma skrituļslidas);
 • 2003. gads - Sustension rāmja ieviešana. Rāmis ekstrēmajām skrituļslidām ar amortizējošu funkciju;
 • 2003. gads - Pirmie, kas ieviesa 90mm ritentiņus;
 • 2003. gads - 5x90mm rāmji ātruma skrituļslidošanā. Tas bija uzvaru gads, jo Roger Schneider ar šādu kombināciju uzvarēja populārajā Berlīnes maratonā;
 • 2004. gads - Nordic apvidus skrituļslidas;
 • 2005. gads - "Torsion Bar" un "X-Slot" sistēma ātruma skrituļslidās;
 • 2006. gads - "Hollow tube" tehnoloģija zābaciņu papildus stiprībai;
 • 2007. gads - Dabai draudzīgās Greenline skrituļslidas;
 • 2007. gads - Augstas kvalitātes licenzes produkcija no populārākajiem bērnu zīmoliem (Hotwheels. Barbie, Batman, Polly Pocket);
 • 2007. gads - 110mm ritentiņu ieviešana skrituļslidās. Powerslide pacēla latiņu vēl augstāk. Šis ir populārākais ritentiņu izmērs, ko lieto ātruma skrituļslidotāji mūsdienās;
 • 2007. gads - H.A.B.S bremžu sistēma, kas ļauj regulēt augstumu skrituļslidu bremžu klucītim;
 • 2007. gads - Pitch + Stride control. Sistēma, kas ļauj ievietot plaiktņus zem rāmja, tādā veidā koriģējot tā sagāzumu un lenķi attiecībā pret slidzābaku;
 • 2008. gads - Pirmās karbona skrituļslidas ekstrēmo skrituļslidu industrijā;

Powerslide produktu izstrādē ietverts pirmās idejas uzmetums, kas tiek realizēts līdz patēriņa precei. Bez produktu izstrādes, citas darbības, kā piemēram, reklāmas, katalogi, gatavošanās izstādēm un citas mārketinga aktivitātes, pilnībā veic pats Powerslide.

Visu šo laiku Matthias Knoll ir bijis laimīgs atbalstīt skrituļslidošanas industriju, ko viņam, laimīgā kārtā, ir izdevies apvienot - mīlestība un profesija. Nav daudz cilvēku, kam ir izdevies izmantot šādu iespēju. Kā konkurētspējīgs sportists viņš zināja, kā sportisti ir atkarīgi no sponsoru atbalsta. Powerslide tas vienmēr ir bijis pašsaprotami- atbalstīt skrituļslidošanas attīstību. Tiek un tiks atbalstīti gan individuāli sportisti, gan komandas kā ekstrēmajā skrituļslidošanā, tā freeskate, skrituļslidu hokejā un ātruma skrituļslidošanā. Powerslide ir "ātruma skrituļslidošanas atbalsta grupas" loceklis Vācijā, un ir palīdzējis dažādiem skrituļslidošanas žurnāliem uzsākt darboties un iesaistās dažādos notikumos un asociācijās, kas ir saistītas ar skrituļslidošanu. Ar ar adekvātu cenas un kvalitātes attiecību produktos, Powerslide veido plašu un veselīgu augsni, lai skrituļslidošana attīstītos.

Pašlaik Powerslide atbalsta šādus projektus, sportistus un komandas:

 • Vācijas ātruma skrituļslidošanas izlasi
 • "Ātruma skrituļslidošanas atbalsta grupas" loceklis
 • Vācijas Powerslide Racing komanda
 • Powerslide ātruma skrituļslidošanas pasaules komanda
 • Timmermann - Powerslide pasaules komanda no Holandes
 • Alessi pro - Powerslide pasaules sieviešu komanda no Itālijas
 • Skate In Magazin žurnāls
 • Roller Magazin žurnāls
 • Crazy Roller Magazin žurnāls
 • Be-Mag žurnāls
 • USD ekstrēmās skrituļslidošanas komanda
 • Xsjado ekstrēmās skrituļslidošanas komanda
 • Kizer komanda
 • Undercover ritentiņu komanda
 • u.c

Mēs pateicamies jums, mūsu pastāvīgajiem klientiem, kas padarījuši šo visu iespējamu. Tas ir pateicoties jums un jūsu atbalstam. Jau daudzus, daudzus gadus mēs esam spējuši konsekventi pārvarēt visas svārstības tirgū un jūs varat vēljoprojām mūs atrast ar dedzību turpināt attīstīties un ieviest jauninājumus, ienesot jaunākās un svaigākās idejas skrituļslidošanas tirgū.

Powerslide "Mēs mīlam Skrituļslidošanu" / Powerslide "We love to Skate"

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide