Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Par mums / Par uzņēmumu

SIA "Taktika tk" veiksmīgi darbojas kopš 2005. gada 22. novembra. Mūsu uzņēmums ir Powerslide tiešais izplatītājs, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības pārstāvis Latvijā. Galvenais tirdzniecības produkts ir skrituļslidas un viss, kas ar to saistīts.

Taktika.lv veikals Rīgā, A. Čaka ielā 54 - tā ir tikšanās vieta visiem, kam patīk skrituļslidošana un viss, kas ar to saistīts. Lielākā skrituļslidu izvēle pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem, aizsargekipējums, rezerves daļas, aksesuāri, skrituļslidu serviss un pārdevēji- skrituļslidotāji ar lielu pieredzi.

Taktika.lv interneta veikals dod iespēju apskatīties preci, cenu un izmērus internetā un veikt pasūtījumu ar piegādi pa pastu. Interneta vietnei Taktika.lv ir informatīvas raksturs, reāli pieejamais preču klāsts var atšķirties!

Visu informāciju par Taktika.lv darbību, Latvijas inline dzīves jaunumiem, Taktika komandu tu vari atrast šajā mājas lapā (Veikala lapā un Inline.lv jaunumu lapā).

TAKTIKA.lv, kā vienīgais specializētais skrituļslidu veikals Latvijā, atbalsta skrituļslidotāju pasākumus un sacensības, lai popularizētu un vēl vairāk attīstītu šo aizrautīgo dzīves veidu, kultūru, sportu un aktīvo brīvā laika pavadīšanas veidu. Ar lielāko prieku piedalīsimies skrituļslidu sacensībās vai pasākumos ar balvu atbalstu, paraugdemonstrējumiem un cita veida palīdzību Jūsu pasākumu īstenošanā.

Rekvizīti:

SIA "Taktika tk"
Reģistrācijas nr.: 40003783941
Juridiskā adrese: Pavasara gatve 2-10, LV-1082, Rīga
Swedbank, BIC/S.W.I.F.T. HABALV22
KONTA NUMURS: LV19HABA0551011674013
Reģistrācijas datums komercreģistrā: 22.11.2005
Reģistrācijas vieta: Rīga

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide