Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Ātruma skrituļslidu rāmji / Powerslide Double X skrituļslidu rāmis

Powerslide Double X skrituļslidu rāmji

Modelis: Powerslide Double X skrituļslidu rāmji
Preces kods: 904313
Izmērs: 325mm / 4x105mm
nopirkt€ 149,90 € 99,90

Apraksts:

Double X rāmjiem piemīt unikālas formas X daudzkameru konstrukcija. Jūs ļoti labi varat saskatīt "X" formu, kura ir integrēta divās no trim rāmja dimensijām- gareniskajā profilā un sānu sieniņās. "X" ir labi zināma, kā ļoti spēcīga konstrukcija, kuru varat atrast visapkārt jau miljoniem gadu- dabā, modernajā arhitektūrā un inžinierzinātnē.

Alumīnija sakausējums ir metāls, kur alumīnijs (Al) ir dominējošais metāls. Visizplatītākie sakausējuma papildelementi ir varš, magnēzijs, mangāns, silīcijs un cinks. 7005 sērijas alumīnijā, kuru izmantojam Double X rāmju konstrukcijā, ir vairāk cinka, kas piešķir materiālam lielāku stiprības robežu salīdzinot ar 6000 sērijas alumīniju. Tas ir ļoti būtiski rāmju stiprībai un nelokāmībai. T6 termiskās apstrādes procesā tiek iegūta vēl lielāka izturība un stingrība neņemot vērā kopējo konstrukciju.

Double X rāmju X-Box Design™ tehnoloģija ir tāda pati, kas tiek izmantota Triple X rāmjiem. Kopējais dizains arī ir balstīts uz Triple X, bet nedaudz vienkāršots. Šie rāmji ir ļoti labi sabalansēti un īpaši cieti. Šie rāmji patiks tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk ļoti cieti un atsaucīgi rāmji. Double X ir ieguvuši jaunu izskatu un pirmklasīgus lāzergravējumus. Šī rāmja atslēgas vārdi, kas to raksturo ir:

  • X-tra ciets
  • X-tra viegls
  • X-tra ātrs

Double X rāmjiem ir 195mm rāmja un slidzābaka stiprinājumu standarts. Tiem ir M7 vienpusējās skrūves ar "torx" tipa galviņām ar lāzergravējumu. Šāda tipa skrūvju galviņām ir priekšrocība attiecībā pret parastajām galviņām ar seškanti, jo tās nav tik viegli sabojāt ilglaicīgā lietošanas periodā. Visi Powerslide un Core Racing kolekciju rāmji ir ar speciāliem CNC izgriezumiem rāmja stiprinājumu vietās no augšpuses, lai ievietotu īpašus sagāzuma vai pacēluma paliktnīšus, lai dotu lielāku kontroli pār slidzābakiem attiecībā pret ritošo daļu.
Kombināciju, kad rāmjiem ir horizontāli vērstas stiprinājumu vietas un slidzābakam vertikālas, sauc par "X-Slot Mounting". Šāda sistēma dod iespēju skrituļslidotājam atrast un precīzi noregulēt rāmjus attiecībā pret slidzābaku atkarībā no braukšanas stila un vajadzībām.

Garums: 325mm | 105mm, horizontālas rāmja-slidzābaka stuprinājumu vietas

 

Tehniskie dati:

  • 325mm fitting 4x105mm wheels
  • 195mm across mounting
  • 7005 series aluminium
  • CNC- machined
  • Laser prints
  • 8mm single axle system, torx
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide