Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Ātruma skrituļslidu rāmji / Powerslide X frame skrituļslidu rāmji

Powerslide X frame skrituļslidu rāmji

Modelis: Powerslide X frame skrituļslidu rāmji
Preces kods: 904424
Izmērs: 274mm / 4x90mm vai 3x100mm
nopirkt€ 79,90
Apraksts: Skrituļslidu rāmji ar iespēju ievietot četrus 90mm diametra ritentiņus vai trīs 100mm ritentiņus (atkarībā no skrituļslidu izmēra, iespējams ievietot arī 110mm ritentiņus). Trīs liela izmēra ritentiņiem ir dažādas priekšrocības, ko savā labā var izmantot jebkurš skrituļslidotājs. Jo lielāks ritentiņu diametrs, jo lielāku ātrumu var attīstīt un vieglāk to noturēt. Trīs lielu ritentiņu rāmis ir īsāks un to ir vieglāk pārvaldīt par tāda paša ritentiņu diametra četru riteņu rāmi. Vidējais ritentiņš darbojas kā galvenais pagrieziena punkts ievērojami uzlabojot spēju viegli vadīt skrituļslidas līkumos. Trīs ritentiņi nozīmē mazāk detaļu (gultņi, distanceri un skrūves), kas ievērojami samazina kopējo inventāra svaru- svarīgs faktors jebkuram skrituļslidotājam.

X rāmji ir balstīti uz monolīti frēzētu vienkameras konstrukciju. Rāmju cietību nodrošina sānu sieniņu izliekuma forma un izmantotais materiāls. 

Alumīnija sakausējums ir metāls, kur alumīnijs (Al) ir dominējošais metāls. Visizplatītākie sakausējuma papildelementi ir varš, magnēzijs, mangāns, silīcijs un cinks. 6001 sērijas alumīnijā, kuru izmantojam X rāmja konstrukcijā, ir vairāk magnēzija un silīcija, kas ļauj vieglāk apstrādāt gala produktu. T6 termiskās apstrādes procesā tiek iegūta vēl lielāka izturība un stingrība neņemot vērā kopējo konstrukciju.

Šiem rāmjiem piemīt vienkāršākā konstrukcija no Powerslide ātruma skrituļslidu rāmju klāsta, lai tam būtu visiem pieejama cena. Vienkameras konstrukcija ir pietiekami stingra lielākajai daļai skrituļslidotāju un pietiekami komfortabla garām distancēm. Tie ir frēzēti ar CNC līdz sīkākajai detaļai un ārējā apdare ir veikta ar lāzergravēšanu.
X rāmjiem ir 165mm rāmja un slidzābaka stiprinājumu standarts. Tiem ir M7 vienpusējas skrūves ar "torx" tipa galviņām ar lāzergravējumu. Šāda tipa skrūvju galviņām ir priekšrocība attiecībā pret parastajām galviņām ar seškanti, jo tās nav tik viegli sabojāt ilglaicīgā lietošanas periodā.
Kombināciju, kad rāmim ir horizontāli vērstas stiprinājumu vietas un slidzābakam vertikālas, sauc par "X-Slot Mounting". Šāda sistēma dod iespēju skrituļslidotājam atrast un precīzi noregulēt rāmjus attiecībā pret slidzābaku atkarībā no braukšanas stila un vajadzībām.

Garums: 274mm | 4x90mm vai 3x100mm, horizontālas rāmja-slidzābaka stiprinājumu vietas
Preces No: 904424

 

Tehniskie dati:

  • 274mm fitting 4x90mm or 3x100mm wheels
  • 165mm across mounting
  • 6001 series aluminium
  • CNC- machined
  • Laser prints
  • 8mm single axle system, torx
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide