Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Ekstrēmo skrituļslidu rāmji / Kizer Fluid IV clear Franky Morales

Kizer Fluid IV clear Franky Morales

Modelis: Kizer Fluid IV clear Franky Morales
Preces kods: 800044
Izmērs: M (41-44)
nopirkt€ 59,90
Apraksts: Kizer Fluid IV clear Franky Morales pro rāmji. Tie ir caurspīdīgi, kas tiem piešķir jaunu un unikālu izskatu. Ritentiņu krāsai un grafiskajiem zīmējumiem tiek piešķirta jauna nozīme, jo caurspīdīgais rāmis tos padara 100% redzamus.

Kizer Fluid rāmis ir visilgāk ekstrēmo skrituļslidu pasaulē no Kizer piedāvātā klāsta. Tas turpina savus panākumus, jo tam ir vienkārša konstrukcija, tas ir izturīgs un vienlaikus ļoti viegls. Tas slīd ļoti labi un ir praktisks jebkuriem slaidiem. Visai Kizer 2011 kolekcijai tika pievērsta īpaša uzmanība, lai to pilnveidotu vēl vairāk. Lai specilaizētu katru rāmi, kas ir lielajā Kizer kolekcijā, tika nolemts, ka tieši Fluid būs advancēts "anti-rocker" rāmis. Šāda tipa rāmis, kur vidējie ritentiņi tiek aizstāti ar mazajiem, cietajem antirokeriem, ir vispopulārākais starp visiem ekstrēmajiem skrituļslidotājiem. Šie mazie ritentiņi palīdz "iegulties" slaida kantei vai trubai rāmja vidū un nodrošina aizsardzību pret triku izslīdēšanu no turienes. Antirocker ritentiņi tiek izgatavoti no viegli slīdošiem materiāliem, lai samazinātu berzi un noturētu tevi savā vietā, kad esi uz slaida.
Fluid IV ir vienīgais rāmis, kas ir speciāli izstrādāts, lai palielinātu visas "anti-rocker" priekšrocības, pateicoties daudz testiem ar dažādiem antirokeriem un vidusdaļas formu. Jaunajiem Fluid IV vidusdaļa (groove) ir nedaudz seklāka, kas izdarīts pēc skrituļslidotāju atsauksmēm. Pēc liela pieprasījuma, Kizer Fluid tagad pieejami 3 izmēros, jo ir ieviests M (vidēja) izmēra rāmis, lai atrastu sev piemērotāko attiecībā pret pēdas garumu.. Tātad, šeit nu tas ir- vispieprasītākais un leģendārais Fluid, kas ir kļuvis vēl advancētāks kā jebkad.

Kizer rāmjiem ir jauns, atraktīvs iepakojums, kam atradīsi arī labu turpmāko pielietojumu. Skrituļslidu rezerves daļu maciņš? Penālis rakstāmlietām? Jāizlemj tev pašam!

Tehniskie dati:

 • Svars (viens rāmis ar ritentiņu skrūvēm):
  • S (38-41)- 269 grami
  • M (41-44)- 281 grami
  • L (43-47)- 295 grami
 • Izmērs (attālums starp pirmā un pēdējā ritentiņa asīm):
  • S (38-41)- 247mm
  • M (41-44)- 257mm
  • L (43-47)- 267mm
 • Caurspīdīgs, super izturīgs un ātri slīdošs materiāls
 • UFS standarts
 • 8mm skrūves, rāmja un gultņu distanceri (spacers)
Ražotāja mājaslapa: www.kizer-skate.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide