Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Freeskate skrituļslidu rāmji / Powerslide FSK Alpha frames

Powerslide FSK Alpha frames

Modelis: Powerslide FSK Alpha frames
Preces kods: 900743
Izmērs: 219mm / 4x72mm pre-rockered
nopirkt€ 139,90 € 69,90
Apraksts: Powerslide FSK Alpha rāmji ir ļoti labi sabalansēti un ārkārtīgi cieti. Alpha rāmju klāstā pieejamas dažādas garuma variācijas- 219mm (pre-rockered), 231mm, 239mm un 243mm. Katrā no šiem rāmju izmēriem ir paredzēts maksimālais ritentiņu diametrs, ko tur var ievietot. Tieši tādēļ 219mm rāmji, kuriem maksimālais ritentiņu diametrs ir 72mm, ir ar "pre-rockering" sistēmu. Tas nozīmē to, ka divi vidējie ritentiņi būs izvirzīti vairāk uz āru nekā abi malējie sniedzot freestyle slalomam nepieciešamo manevrētspēju. Šiem rāmjiem ir ļoti neparasts izskats, kas panākts ar "atkailinātu" frēzējumu kantēm, daļu no sānu malām uz kurām ir arī lāzergravējumi. Pie īpašām detaļām pieskaitāms arī lāzergravējums priekšpusē un aizmugurē- skala, lai skrituļslidotājs varētu precīzi noregulēt slidzābaka un rāmja attiecību. Šo rāmju atslēgas vārdi, kas to raksturo ir:
 • Īpaši ciets
 • Īpaši viegls
 • Īpaši veikls
 • Īpaši sabalansēts

Alpha rāmjiem ir 165mm rāmja un slidzābaka stiprinājumu standarts, šāda attāluma stiprinājumi ir izplatītākie un tiek lietoti lielākajai daļai freeskate un slaloma skrituļslidu. Tiem ir M7 vienpusējas skrūves ar "torx" tipa galviņām ar lāzergravējumu. Šāda tipa skrūvju galviņām ir priekšrocība attiecībā pret parastajām galviņām ar seškanti, jo tās nav tik viegli sabojāt ilglaicīgā lietošanas periodā.
Kombināciju, kad rāmim ir horizontāli vērstas stiprinājumu vietas un slidzābakam vertikālas, sauc par "X-Slot Mounting". Šāda sistēma dod iespēju skrituļslidotājam atrast un precīzi noregulēt rāmjus attiecībā pret slidzābaku atkarībā no braukšanas stila un vajadzībām. Rāmju garuma izvēle lielākoties atkarīga no skrituļslidu izmēra.
Šiem rāmjiem ir divkameru konstrukcija (double voided), kas tiek pielietota izgatavojot pasaulē cietākos rāmjus skrituļslidotājiem. Šāda sānu sieniņu struktūra paaugstina rāmja stabilitāti un cietību.
Alumīnijs ir metāls, kur elements "Al" ir dominējošais. Tam pakārtotie un bieži vien sakausējumā pievienotie metāli ir varš, magnēzijs, mangāns, silīcijs un cinks. 7005 sērijas alumīnijs, ko izmantojam Alpha rāmju ražošanā, ir piesātināts ar cinku, tādējādi piešķirot tam daudz augstāku stiprību kā 6000 sērijas alumīnija sakausējumiem. Turkāt, bez visas kopējās konstrukcijas, T6 karstuma apstrāde ir ļoti būtiska, lai gala rezultātā iegūtu tādu striprību un nelokāmību, kāda ir Powerslide Alpha rāmjiem.

 

Tehniskie dati:

 • 219mm fitting 4x72mm wheels
 • Factory pre-rockered
 • 165mm across mounting
 • 7005 aluminium
 • CNC- machined
 • Laser prints
 • 8mm single axle system, torx
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide