Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Powerblading skrituļslidu rāmji / Kizer Powerblading Advance clear Fothon set

Kizer Powerblading Advance clear Fothon set

Modelis: Kizer Powerblading Advance clear Fothon set
Izmērs: 243mm / 4x80mm
nopirktrāmji (-10%) + detaļas (-10%)
Apraksts: Powerblading Advance clear rāmju komplekts ar ritentiņiem un gultņiem- viss, kas nepieciešams, lai pieskrūvētu slidzābakiem un dotos ielās.
Kizer Powerblading Advance clear- viegla un vienkārša konstrukcija. Tie ir caurspīdīgi, kas tiem piešķir jaunu un unikālu izskatu. Ritentiņu krāsai un grafiskajiem zīmējumiem tiek piešķirta jauna nozīme, jo caurspīdīgais rāmis tos padara 100% redzamus. Šo rāmju atslēga slēpjas vienkāršībā un ātrumā! 243mm garš rāmis ļauj ievietot 80mm ritentiņus. Savietojami ar visām skrituļslidām, kas atbilst UFS (Universal Frame System) standartam- visas ekstrēmās skrituļslidas un daļa freeskate skrituļslidu. Kizer PB Advance jūs ievedīs ekstrēmo un freeskate skrituļslidu nākotnē.
Fothon skrituļslidu ritentiņi iet roku rokā ar jaunajiem Kizer Advance caurspīdīgajiem rāmjiem. Fothon, tie ir LED ritentiņi ar spilgti baltu krāsu. Gaismas enerģijas avots ir ritentiņu griešanās rezultātā radītā enerģija- tam nav nepieciešamas baterijas. Tie nepaliks nepamanīti uz ielas, it īpaši diennakts tumšajā laikā. Tie ļaus būt laicīgi pamanāmam apkārtējo skrituļslidotāju un citu ceļu satiksmes dalībnieku vidū.
Vidēji mīksts poliuretāna sastāvs (82A) nodrošinās labu braukšanas komfortu un amortizāciju. Biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju un veido ļoti labu saķeri ar virsmu. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, nodrošina maksimāli vieglu, ātru ripošanu un ilgu kalpošanu.
Powerslide ABEC5 gultņi, ar ko aprīkots šis komplekts, ir īpaši iecienīti ekstrēmo skrituļslidotāju aprindās. Tie griežas brīvi, labi iztur triecienus, tos ir viegli tīrīt un to cena ir pieejama ikvienam.

Powerblading.. kas tas ir?

Iedomājies, ka pasaules labākie un kreatīvākie ekstrēmie skrituļslidotāji atrada veidu kā palielināt ātrumu uz skrituļslidām trīs reizes! Iedomājies, kā ir "lidot" caur pilsētas dažādajām ielām ar ekstrēmajām skrituļslidām! Iedomājies "parkour" ar desmitkārtīgu ātrumu, kad slikts asfalta segums vairs nav problēma mazajiem ekstrēmo skrituļslidu ritentiņiem pie kādiem esam pieraduši!

Powerblading ir dabisks progress ekstrēmajai skrituļslidošanai. Ekstrēmā skrituļslidošana ir piedzīvojusi tūkstošiem triku un kombināciju. Tā ir attīstījusies un daudzos aspektos pat sasniegusi savu limitu. Taisot trikus un atrodoties bieži vienā konkrētā vietā var radīt neērtības un ir apnicīgi. It sevišķi, ja šajā vietā ir slikts segums- plaisas asfaltā, bruģakmeņi, nelīdzenumi.

Atrodoties Barselonā vairāk kā gadu, Kizer un Undercover komanda nonāca pie evolūcijas- Powerblading. Ekstrēmā skrituļslidošana pavisam citā gaismā un citām iespējām un tās lielākā problēma- ir tik grūti apstāties, kad esi sācis. Pēkšņi tavā acu priekšā atveras jauna pasaule, kad zem tavām kājām ir ekstrēmās skrituļslidas ar kurām var slaidot un ar visiem 80mm ritentiņiem!

Kizer ir radījis Powerblading rāmjus, lai apvienotu labāko no freeskate un ekstrēmās skrituļslidošanas. Tie ir tik izturīgi, lai spētu izturēt triecienus, ko var radīt pieredzējuši ekstrēmie skrituļslidotāji izpildot augstākus lēcienus un sarežģītākus trikus.

Tehniskie dati:

Rāmis:

  • 243mm fitting 4x80mm wheels
  • 165mm UFS mounting
  • Fluid material- fast and strong
  • 8mm axles, hex

Ritentiņi:

  • 608 hub
  • 80mm/ 82A
  • Ultra white LED
  • SHR Polyurethane

Gultņi:

  • Powerslide ABEC5 bearings
Ražotāja mājaslapa: www.kizer-skate.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide