Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Powerblading skrituļslidu rāmji / Kizer Powerblading Level 2 white UC Deer teal set

Kizer Powerblading Level 2 white UC Deer teal set

Modelis: Kizer Powerblading Level 2 white UC Deer teal set
Izmērs: 253mm / 4x76mm
nopirktrāmji (-10%) + detaļas (-10%)
Apraksts: Powerblading Level 2 rāmju komplekts ar ritentiņiem un gultņiem- viss, kas nepieciešams, lai pieskrūvētu slidzābakiem un dotos ielās.
Kizer Powerblading Level 2 rāmji ir radīti sadarbojoties ar skrituļslidotāju- entuziastu un Kizer komandu. Šis ir daudz pārdomātāks produkts powerblading kustībai nekā sākumā varētu šķist. Tas ir nedaudz garāks- tādējādi stabilāks. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot Level 2 rāmjos ir 76mm. Neuztraucies- nekādu starpību ātrumā tu nemanīsi, bet to, ka ar to ir daudz vieglāk izpildīt visus iecienītos trikus, pamanīsi jau pirmajā brīdī! Samazinātais ritentiņu diametrs ļauj tev būt daudz tuvāk zemei, un vidusdaļas grope tagad ir daudz plašāka. Sānu malas ir par 5mm augstākas salīdzinot ar Kizer PB Advance rāmjiem, tādējādi tiek papildus nosegti ritentiņi, lai tie neķertos, kad tiek izpildīti slaidi. Izgatavots no populārā Fluid materiāla (tas pats materiāls no kā tiek gatavoti neiznīcināmie Kizer Fluid rāmji). Protams, arī Level 2 savietojami ar visām skrituļslidām, kas atbilst UFS (Universal Frame System) standartam- visas ekstrēmās skrituļslidas un daļa freeskate skrituļslidu.
Undercover ritentiņi sevi jau pierādījuši kā labākie freeskate skrituļslidotāju aprindās. Šajos ritentiņos ir viss, ko skrituļslidotājs jebkad vēlētos saņemt no saviem skrituļslidu ritentiņiem- liels ātrums, super saķere, komforts un nodilumizturība. Lai izturētu visas iespējamās slodzes, ko Powerblading varētu sagādāt skrituļslidu ritentiņiem, šiem ir īpaši nocietināta serde (core) un cietāks poliuretāna sastāvs ~ 86A, lai samazinātu risku "ieķerties", kad tiek taisīti slaidi.
Wicked ABEC5 gultņi, ar ko aprīkots šis komplekts, ir īpaši iecienīti ekstrēmo skrituļslidotāju aprindās. Tie griežas brīvi, labi iztur triecienus, tos ir viegli tīrīt un to cena ir pieejama ikvienam.

Powerblading.. kas tas ir?

Iedomājies, ka pasaules labākie un kreatīvākie ekstrēmie skrituļslidotāji atrada veidu kā palielināt ātrumu uz skrituļslidām trīs reizes! Iedomājies, kā ir "lidot" caur pilsētas dažādajām ielām ar ekstrēmajām skrituļslidām! Iedomājies "parkour" ar desmitkārtīgu ātrumu, kad slikts asfalta segums vairs nav problēma mazajiem ekstrēmo skrituļslidu ritentiņiem pie kādiem esam pieraduši!

Powerblading ir dabisks progress ekstrēmajai skrituļslidošanai. Ekstrēmā skrituļslidošana ir piedzīvojusi tūkstošiem triku un kombināciju. Tā ir attīstījusies un daudzos aspektos pat sasniegusi savu limitu. Taisot trikus un atrodoties bieži vienā konkrētā vietā var radīt neērtības un ir apnicīgi. It sevišķi, ja šajā vietā ir slikts segums- plaisas asfaltā, bruģakmeņi, nelīdzenumi.

Atrodoties Barselonā vairāk kā gadu, Kizer un Undercover komanda nonāca pie evolūcijas- Powerblading. Ekstrēmā skrituļslidošana pavisam citā gaismā un citām iespējām un tās lielākā problēma- ir tik grūti apstāties, kad esi sācis. Pēkšņi tavā acu priekšā atveras jauna pasaule, kad zem tavām kājām ir ekstrēmās skrituļslidas ar kurām var slaidot un ar visiem 80mm ritentiņiem!

Kizer ir radījis Powerblading rāmjus, lai apvienotu labāko no freeskate un ekstrēmās skrituļslidošanas. Tie ir tik izturīgi, lai spētu izturēt triecienus, ko var radīt pieredzējuši ekstrēmie skrituļslidotāji izpildot augstākus lēcienus un sarežģītākus trikus.

Tehniskie dati:

Rāmis:

  • 253mm fitting 4x76mm wheels
  • 165mm UFS mounting
  • Fluid material- fast and strong
  • 8mm axles, hex

Ritentiņi:

  • 608 hub
  • 76mm/ 86A
  • Super long lasting
  • Made in USA

Gultņi:

  • Wicked ABEC5 bearings
Ražotāja mājaslapa: www.kizer-skate.com , www.matter-racing.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide