Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rezerves daļas / Skrituļslidu rāmji / Powerblading skrituļslidu rāmji / Kizer Powerblading Level 2 white Spinner set

Kizer Powerblading Level 2 white Spinner set

Modelis: Kizer Powerblading Level 2 white Spinner set
Izmērs: 253mm / 4x76mm
nopirktrāmji (-10%) + detaļas (-10%)
Apraksts: Powerblading Level 2 rāmju komplekts ar ritentiņiem un gultņiem- viss, kas nepieciešams, lai pieskrūvētu slidzābakiem un dotos ielās.
Kizer Powerblading Level 2 rāmji ir radīti sadarbojoties ar skrituļslidotāju- entuziastu un Kizer komandu. Šis ir daudz pārdomātāks produkts powerblading kustībai nekā sākumā varētu šķist. Tas ir nedaudz garāks- tādējādi stabilāks. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot Level 2 rāmjos ir 76mm. Neuztraucies- nekādu starpību ātrumā tu nemanīsi, bet to, ka ar to ir daudz vieglāk izpildīt visus iecienītos trikus, pamanīsi jau pirmajā brīdī! Samazinātais ritentiņu diametrs ļauj tev būt daudz tuvāk zemei, un vidusdaļas grope tagad ir daudz plašāka. Sānu malas ir par 5mm augstākas salīdzinot ar Kizer PB Advance rāmjiem, tādējādi tiek papildus nosegti ritentiņi, lai tie neķertos, kad tiek izpildīti slaidi. Izgatavots no populārā Fluid materiāla (tas pats materiāls no kā tiek gatavoti neiznīcināmie Kizer Fluid rāmji). Protams, arī Level 2 savietojami ar visām skrituļslidām, kas atbilst UFS (Universal Frame System) standartam- visas ekstrēmās skrituļslidas un daļa freeskate skrituļslidu.
Lai izturētu visas iespējamās slodzes, ko Powerblading varētu sagādāt skrituļslidu ritentiņiem, šiem Powerslide Spinner ritentiņiem ir īpaši nocietināta serde (core). Salīdzinoši cietais poliuretāna sastāvs (85A) asfaltam, nodrošinās labu ātrumu un nodilumizturību, ja ir palielināts skrituļslidotāja svars vai tam ir agresīvs braukšanas stils, kas tiešā veidā atbilst Powerblading konceptam. Šiem ritentiņiem tiek izmantots īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas ir labākais iespējamais, jo nodrošina maksimāli vieglu, ātru ripošanu un ilgu kalpošanu. Īpaši biezais poliuretāna slānis pagriezienos veido daudz lielāku kontaktvirsmu ar segumu, tādējādi nodrošinot labāko saķeri. Nav nozīmēs labs vai slikts segums, šie ritentiņi būs ātri uz līdzenas virsmas un komfortabli uz grubuļaina seguma.
Wicked ABEC5 gultņi ar ko aprīkots šis komplekts, nodrošinās nepieciešamo ātrumu un izturību. No iekšpuses tie ir apstrādāti ar smērvielu ilgākam kalpošanas laikam un lielākiem apkopes intervāliem.

Powerblading.. kas tas ir?

Iedomājies, ka pasaules labākie un kreatīvākie ekstrēmie skrituļslidotāji atrada veidu kā palielināt ātrumu uz skrituļslidām trīs reizes! Iedomājies, kā ir "lidot" caur pilsētas dažādajām ielām ar ekstrēmajām skrituļslidām! Iedomājies "parkour" ar desmitkārtīgu ātrumu, kad slikts asfalta segums vairs nav problēma mazajiem ekstrēmo skrituļslidu ritentiņiem pie kādiem esam pieraduši!

Powerblading ir dabisks progress ekstrēmajai skrituļslidošanai. Ekstrēmā skrituļslidošana ir piedzīvojusi tūkstošiem triku un kombināciju. Tā ir attīstījusies un daudzos aspektos pat sasniegusi savu limitu. Taisot trikus un atrodoties bieži vienā konkrētā vietā var radīt neērtības un ir apnicīgi. It sevišķi, ja šajā vietā ir slikts segums- plaisas asfaltā, bruģakmeņi, nelīdzenumi.

Atrodoties Barselonā vairāk kā gadu, Kizer un Undercover komanda nonāca pie evolūcijas- Powerblading. Ekstrēmā skrituļslidošana pavisam citā gaismā un citām iespējām un tās lielākā problēma- ir tik grūti apstāties, kad esi sācis. Pēkšņi tavā acu priekšā atveras jauna pasaule, kad zem tavām kājām ir ekstrēmās skrituļslidas ar kurām var slaidot un ar visiem 80mm ritentiņiem!

Kizer ir radījis Powerblading rāmjus, lai apvienotu labāko no freeskate un ekstrēmās skrituļslidošanas. Tie ir tik izturīgi, lai spētu izturēt triecienus, ko var radīt pieredzējuši ekstrēmie skrituļslidotāji izpildot augstākus lēcienus un sarežģītākus trikus.

 

Tehniskie dati:

Rāmis:

  • 253mm fitting 4x76mm wheels
  • 165mm UFS mounting
  • Fluid material- fast and strong
  • 8mm axles, hex

Ritentiņi:

  • Super strong 608 hub
  • 76mm/ 85A
  • Super long lasting
  • Outdoor wheel
  • SHR Polyurethane

Gultņi:

  • Wicked ABEC5 bearings
Ražotāja mājaslapa: www.kizer-skate.com , www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide