Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Ritentiņi / Brīvā laika skrituļslidu ritentiņi / Matter G13 skrituļslidu ritentiņi

Matter G13 skrituļslidu ritentiņi

Modelis: Matter G13 skrituļslidu ritentiņi
Preces kods: 205115
Izmērs: 110mm
Cietība: F2
nopirkt€ 26,90 € 24,99 (1 gab.)
€ 161,40 € 149,90 (6 gab.)
€ 209,90 € 199,90 (8 gab.)
Apraksts: G13 nodrošina ļoti labu saķeri, nezaudējot izcilās ripošanas īpašības- tie jūs burtiski izsviež no līkuma taisnē. Matter G13 ritentiņi būs piemēroti jebkādam segumam un distancēm!

Hollow Core Technology
HCT (Hollow Core Technology)- serdenes konstrukcija ar tukšu vidusdaļu. Nīls Paipers (Neal Piper- Matter wheels) nostiprināja savu reputāciju ar HCT ieviešanu. Izdzīvojot nedrošo produktu iztrādes ciklu, Nīls pratis savienot vienuviet vieglu svaru ar cietību, atrast nepieciešamās sastāvdaļas, lai izgatavotu panākumiem bagātus ielu un iekštelpu ritentiņus. Papildus cietais elastības modulis, kas iestrādāts tieši zem uretāna (gumijas kārtas), dod ārkārtīgu atsperīgumu un tas ir iemesls izcilai ripošanai, kas piemīt visai Matter ielu un iekštelpu produkcijai.

Ultra Sonic Welding
USW (Ultra Sonic Welding), jeb ultraskaņas metināšana, tika iekļauta ražošanā, lai savienotu divas atsevišķas daļas pārveidojot elektrisko enerģiju siltumenerģijā. Tas notiek ar augstas frekvences mehānisku vibrāciju un to izmanto gan metālam, gan plastmasai. Viena atsevišķā daļa tiek pakļauta kustībai, kamēr otra ir nekustīga, lai panāktu stipru berzi starp abām daļām. Šī kustība tiek panākta ar vibrējošu komponenti, kuras nosaukums ir "sonotrods". Tas tiek novirzīts dažādos lenķos pret "metināmās" daļas plakni. Berze tiek lokalizēta detaļas saskarsmes punktā. Tā rezultātā tiek izstrādāta siltumenerģija, kas kausē plastmasu un tā ķīmiski saplūst vienā veselā ar otru daļu. Sonotroda vibrācijas frekvence ir 20 līdz 40 kHz, kas ir ārpus tā, ko spēj uztvert cilvēka dzirde. Ultraskaņas plastmasas metināšanai ir daudz priekšrocību no kurām būtiskākā ir: Monolīta ritentiņa serdenes konstrukcija ar tukšu vidusdaļu (Hollow Core Technology), kas nodrošina spēcīgāku un konsekventāku ripošanu. Šāda savienošanas tehnoloģija, ļauj izmantot mūsu serdenes ar tukšo vidusdaļu kopā ar enerģijas pārvadīšanas tehnoloģiju (Energy Management Technology). Tas ir liels sasniegums visā ātruma skrituļslidošanas elitē, jo tas ir pirmā skrituļslidu ritentiņu serde (core) ar tukšu vidu, kam ir enerģijas pārvadīšana, dodot atpakaļ praktiski visu enerģiju, kas tajā tiek ielikta. Matter ritentiņiem ir ne tikai labākais uretāns (gumijas kārta), bet arī zināšanas par to cik svarīgi ir uretāna un serdenes mijiedarbība, lai optimizētu ripošanu, saķeri, nodilumizturību un kopējo veiktspēju iekštelpās, uz ielām, trekā un veicot maratonus.


Visi mūsu ritentiņi, kam ir TR3 sistēma, sastāv no unikāli izstrādāta tora lējuma TR3 un TL1 (elastomēra gredzena ieliktnis starp serdenes virsmu un TR3 tora lējumu, lai nodrošinātu nepieciešamo stingro atbalstu un papildus atsperību). Visi mūsu ritentiņi ar TR3 sistēmu ir pirmie visā ritentiņu paaudzē, kas aprīkoti ar četru komponentu sastāvu. Mūsu četri atsevišķi noteiktie komponenti ir- Hollow Core Technology, TL1, TR3 un ārējais uretāna slānis. Tādējādi vienā ritentiņā tiek panākts viss, lai visai pasaules skrituļslidotāju kopienai nordrošinātu optimālu veiktspēju trekā. Šī kombinācija sniedz ritentiņiem neticami labu saķeri un ripošanas īpašības. Bez šaubām varam teikt, ka ātruma skrituļslidošanas nākotnes sākums ir TR3.

Tehniskie dati:

  • 608 hub
  • Super long lasting
  • New G13 polyurethane
  • HCT (Hollow Core Technology)
  • USW (Ultra Sonic Weld)
  • TR3 (Injection Molded Torus)
  • Made in USA
Ražotāja mājaslapa: www.matter-wheels.com , www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide