Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Ritentiņi / Brīvā laika skrituļslidu ritentiņi / Matter XG EMT skrituļslidu ritentiņi

Matter XG EMT skrituļslidu ritentiņi

Modelis: Matter XG EMT skrituļslidu ritentiņi
Preces kods: 200477
Izmērs: 100mm
Cietība: F2
nopirkt€ 17,90 (1 gab.)
€ 104,90 (6 gab.)
Apraksts: XG = Extra Grip (papildus saķere). XG ritentiņi nodrošina skrituļslidotājam neticamu saķeri uz dažādām virsmām. Ieteicami ļoti slidenām vai grumbuļainām trasēm. Labi rādītāji uz mitra seguma. Šos ritentiņus plaši izmanto alpine slalom skrituļslidotāji stāvām kalnu nogāzēm, kur saķere ar virsmu ir vitāli svarīga.

Hollow Core TechnologyHCT (Hollow Core Technology)- serdenes konstrukcija ar tukšu vidusdaļu. Nīls Paipers (Neal Piper- Matter wheels) nostiprināja savu reputāciju ar HCT ieviešanu. Izdzīvojot nedrošo produktu iztrādes ciklu, Nīls pratis savienot vienuviet vieglu svaru ar cietību, atrast nepieciešamās sastāvdaļas, lai izgatavotu panākumiem bagātus ielu un iekštelpu ritentiņus. Papildus cietais elastības modulis, kas iestrādāts tieši zem uretāna (gumijas kārtas), dod ārkārtīgu atsperīgumu un tas ir iemesls izcilai ripošanai, kas piemīt visai Matter ielu un iekštelpu produkcijai.

Ultrasonic WeldingUSW (Ultra Sonic Welding), jeb ultraskaņas metināšana, tika iekļauta ražošanā, lai savienotu divas atsevišķas daļas pārveidojot elektrisko enerģiju siltumenerģijā. Tas notiek ar augstas frekvences mehānisku vibrāciju un to izmanto gan metālam, gan plastmasai. Viena atsevišķā daļa tiek pakļauta kustībai, kamēr otra ir nekustīga, lai panāktu stipru berzi starp abām daļām. Šī kustība tiek panākta ar vibrējošu komponenti, kuras nosaukums ir "sonotrods". Tas tiek novirzīts dažādos lenķos pret "metināmās" daļas plakni. Berze tiek lokalizēta detaļas saskarsmes punktā. Tā rezultātā tiek izstrādāta siltumenerģija, kas kausē plastmasu un tā ķīmiski saplūst vienā veselā ar otru daļu. Sonotroda vibrācijas frekvence ir 20 līdz 40 kHz, kas ir ārpus tā, ko spēj uztvert cilvēka dzirde. Ultraskaņas plastmasas metināšanai ir daudz priekšrocību no kurām būtiskākā ir: Monolīta ritentiņa serdenes konstrukcija ar tukšu vidusdaļu (Hollow Core Technology), kas nodrošina spēcīgāku un konsekventāku ripošanu. Šāda savienošanas tehnoloģija, ļauj izmantot mūsu serdenes ar tukšo vidusdaļu kopā ar enerģijas pārvadīšanas tehnoloģiju (Energy Management Technology). Tas ir liels sasniegums visā ātruma skrituļslidošanas elitē, jo tas ir pirmā skrituļslidu ritentiņu serde (core) ar tukšu vidu, kam ir enerģijas pārvadīšana, dodot atpakaļ praktiski visu enerģiju, kas tajā tiek ielikta. Matter ritentiņiem ir ne tikai labākais uretāns (gumijas kārta), bet arī zināšanas par to cik svarīgi ir uretāna un serdenes mijiedarbība, lai optimizētu ripošanu, saķeri, nodilumizturību un kopējo veiktspēju iekštelpās, uz ielām, trekā un veicot maratonus.

Energy Management TechnologyEMT (Energy Management Technology). Laikā, kad tika izstrādāts "Hollow Core Technology" bija skaidrs, ka tas nebūs risinājums visiem segumiem un apstākļiem. Skaidrs, ka dažādiem skrituļslidošanas veidiem un vietām, kur tas tiek darīts, ir nepieciešama papildus elastība, lai skrituļslidotājs labāk pārvadītu enerģiju. Atgriežoties laborotorijā mēs izstrādājām divdaļīgu serdi- EMT. Šī tehnoloģijas opcija ir atrodama visos Matter ritentiņu segmentos. Visi treka ritentiņi ir aprīkoti ar EMT, ko vienmēr papildina Convertible tehnoloģija.

Convertible Wheel TechnologyCWT (Convertible Wheel Technology) tika izstrādāta spēciāli trekam. Kamēr EMT ļauj skrituļslidotājam pārvadīt enerģiju, CWT pagriezienā nodrošina lielāku kontaktvirsmu, līdz ar to arī saķeri. Apvienots ar Defcon, XG, Code Red un jauno Nuclear, skrituļslidotājam būs iespēja, vienalga uz kādas virsmas, atrast piemērotu treka komplektu.

Tehniskie dati:

  • 608 hub
  • Super long lasting
  • HCT (Hollow Core Technology)
  • USW (Ultra Sonic Weld)
  • EMT (Energy Management Technology)
  • CWT (Convertible Wheel Technology)
  • Made in USA
Ražotāja mājaslapa: www.matter-wheels.com , www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide