Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rollerslēpes / Powerslide X-Fire classic rollerski rollerslēpes

Powerslide X-Fire classic rollerski rollerslēpes

Powerslide Phuzion 6 men 2013

 Šī prece nav uz vietas veikalā, bet to ir iespējams pasūtīt!

 • Vispirms informējiet mūs (info@taktika.lv), kāds modelis/izmērs/krāsa Jums interesē.
 • Mēs sazināsimies ar ražotāju un pārliecināsimies, vai šī prece vēljoprojām ir piejama un vai nav mainījusies cena.
 • Atkarībā no pasūtāmās preces vērtības, var būt nepieciešams veikt avansa maksājumu. To var apmaksāt gan uz vietas veikalā, gan elektroniski pēc izrakstītā rēķina.
 • Piegāde no ražotāja ilgst apmēram 2 nedēļas līdz pasūtītā prece ir pieejama uz vietas veikalā.
Modelis: Powerslide X-Fire classic rollerski rollerslēpes
Preces kods: 900796
Izmērs: 28,3" (720mm)
Apraksts: Powerslide X-Fire Classic rollerslēpes klasiskajam solim. Plati plakana profila ritentiņi stabilai rollerslēpošanai. Priekšējiem ritentiņiem uzstādīti vienvirziena gultņi, kas neļaus rollerslēpēm izslīdēt uz aizmuguri. Ļoti viegla un vienlaicīgi vidēji stingra alumīnija vienkameras konstrukcija. Tās būs ideāli piemērotas kā pieaugušajiem tā bērniem.
 • Rāmis:
  • 28,3" (720mm)
  • CNC apstrāde, 6061 aviācijas alumīnijs
  • Maksimālais ritentiņu diametrs 100mm
 • Ritentiņi:
  • 80x38mm Powerslide Training classic (Medium speed)
 • Gultņi:
  • Powerslide Twincam SUS Rustproof lodīšu gultņi kopā ar INA vienvirziena gultņiem
  • Powerslide Twincam SUS Rustproof lodīšu gultņi apstrādāti ar vieglu smēri
Tehniskie dati:

Powerslide X-Fire Classic rollerslēpes balstītas uz veiksmīgā Powerslide X-Fire rollerslēpju bāzes. X-Fire Classic rāmji ir garāki, kas ir piemēroti konkrētajam braukšanas veidam. 720mm garš rāmis savietojams ar praktiski visiem slēpjzābaku izmēriem- no 36. līdz pat 47. izmēram.
X-Fire rāmju virsma daļēji sagatavota NNN un SNS slēpju stiprinājumiem- divi izplatītākie stiprinājumu standarti. Svarīgākajiem stiprinājumu caurumiem jau ir izveidotas vietas, lai nocentrētu stiprinājumus to precīzai uzstādīšanai, kas ir svarīgākais solis.
Šiem rāmjiem esam izvēlējušies vienkāršu vienkameras konstrukciju un izveidojuši nostiprinošas sānu malu kontūras, lai palielinātu to cietību (rāmjiem jābūt stingriem un izturīgiem). Šī konstrukcija ir pietiekami stingra un vienlaicīgi arī elastīga līdzīgi kā distanču slēpes ziemā. Viena rāmja svars ir tikai 480 grami.
Alumīnija sakausējums ir metāls, kur alumīnijs (Al) ir dominējošais metāls. Visizplatītākie sakausējuma papildelementi ir varš, magnijs, mangāns, silīcijs un cinks. X-Fire konstrukcijā izmantots 6061 alumīnijs, kuru izmanto arī aviācijā, tā sakausējumā ir vairāk magnijs un silīcijs, kas piešķir materiālam lielāku elastību un tas ir vieglāk apstrādājams. Lai arī šim alumīnija sakausējumam ir mazāka stiprības robeža kā 7000 sērijas alumīnijam, ar T6 termisko apstrādi tiek iegūta lielāka izturība un stingrība neņemot vērā kopējo konstrukciju.
Rāmji sagatavoti ērtai bremzes uzstādīšanai, kas ir papildus opcija šim produktam.

80x38mm (augstums / platums) Powerslide Training Classic (Medium speed) ir plati plakana profila ritentiņi stabilai rollerslēpošanai. Medium speed gumijas sastāvs ir labs balanss starp ātrumu un slodzi. 80mm ritentiņiem ir zems gravitācijas centrs.
Priekšējos ritentiņos ievietoti INA vienvirziena gultņi un Powerslide Twincam SUS Rustproof lodīšu gultņi. Vienvirziena gultņi ļauj ritentiņam griezties tikai vienā virzienā, lai varētu skrituļot klasiskajā solī. Powerslide Twincam SUS Rustproof gultņi ir lieliski piemēroti jebkāda veida rollerslēpošanai, tie ir 100% nerūsējoši un nepieciešamības gadījumā apkopjami (serviceable). Nerūsējošais materiāls un speciāli gumijas aizsargvāciņi aizsārgā tos no netrīrumu un mitruma iekļūšanas.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide