Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Rollerslēpes / Powerslide X-Trail rollerski 150 apvidus rollerslēpes

Powerslide X-Trail rollerski 150 apvidus rollerslēpes

 Šī prece nav uz vietas veikalā, bet to ir iespējams pasūtīt!

 • Vispirms informējiet mūs (info@taktika.lv), kāds modelis/izmērs/krāsa Jums interesē.
 • Mēs sazināsimies ar ražotāju un pārliecināsimies, vai šī prece vēljoprojām ir piejama un vai nav mainījusies cena.
 • Atkarībā no pasūtāmās preces vērtības, var būt nepieciešams veikt avansa maksājumu. To var apmaksāt gan uz vietas veikalā, gan elektroniski pēc izrakstītā rēķina.
 • Piegāde no ražotāja ilgst apmēram 2 nedēļas līdz pasūtītā prece ir pieejama uz vietas veikalā.
Modelis: Powerslide X-Trail rollerski 150 apvidus rollerslēpes
Preces kods: 900748
Izmērs: 24" (610mm)
Apraksts: Powerslide X-Trail 150 apvidus rollerslēpes. Līdz šim rollerslēpošana bija ierobežota, jo to pielietojums prasa labu un gludu asfalta segumu. Ar apvidus rollerslēpēm komfortabli pārvarēsiet nelīdzenu asfalta segumu, grants ceļu, cietas pamatnes meža takas, jo tās ir aprīkotas ar lieliem gaisu pildītiem ritentiņiem. X-Trail rāmjiem ir ļoti viegla un stingra alumīnija trīskameru konstrukcija, kas nozīmē lielu noslodzes izturību- bez svara ierobežojuma.

Powerslide X-Trail 150 rāmim ir unikāla trīskameru frēzējuma konstrukcija. Tas tika radīts domājot par stiprību un izturību. Rezultāts ir viegls, ļoti ciets un izturīgs rāmis ar nelielu elastību, kāda piemīt arī augstas klases distanču slēpēm. X-Trail 150 rāmis ir nedaudz stingrāks par X-Plorer. Viena rāmja svars ir tikai 450g.
Alumīnija sakausējums ir metāls, kur alumīnijs (Al) ir dominējošais metāls. Visizplatītākie sakausējuma papildelementi ir varš, magnijs, mangāns, silīcijs un cinks. X-Trail 150 konstrukcijā izmantots 6061 alumīnijs, kuru izmanto arī aviācijā, tā sakausējumā ir vairāk magnijs un silīcijs, kas piešķir materiālam lielāku elastību un tas ir vieglāk apstrādājams. Lai arī šim alumīnija sakausējumam ir mazāka stiprības robeža kā 7000 sērijas alumīnijam, ar T6 termisko apstrādi tiek iegūta lielāka izturība un stingrība neņemot vērā kopējo konstrukciju.
Powerslide X-Trail 150 rollerslēpju rāmis ir viendaļīga konstrukcija, monolīti frēzēts līdz pilnībai no ļoti cieta presējuma. Šīs rollerslēpes nosaka jaunus standartus- tās ir izturīgas, cietas, vienlaicīgi atsaucīgas un vieglas. Rāmis ir sagatavots vieglai SNS un NNN stiprinājumu pievienošanai un līdzi nāk visas nepieciešamās skrūves. X-Trail 150 rollerslēpes aprīkotas ar 8mm ritentiņu skrūvēm. X-Trail rollerslēpes ir stingrākas par X-Plorer.

Šīs rollerslēpes aprīkotas ar Kenda Road Star tire 150mm lieliem gaisu pumpējamiem ritentiņiem. Tiem ir gaisa kamera un ventilis gluži kā divriteņu riepām. Tos var piepumpēt ar gaisu vairāk vai mazāk- tādējādi regulējot cietību un noslodzi. Ārējam gumijas apvalkam ir ļoti laba nodilumizturība. Šiem ritentiņiem ir raksts līdzīgi kā automašīnu un velosipēdu riepām, lai veidotu labāku saķeri ar virsmu un būtu lietojami mitros laikapstākļos. Tos iespējams piepumpēt līdz pat 6,5 atmosfēru spiedienam (90 psi). Tiem, kas pārsvarā pārvietojas pa asfalta segumu un patīk liels ātrums, kā papildus aprīkojumu piedāvājam 150mm poliuretāna ritentiņus, kas kalpos veselu mūžību. Powerslide Rustproof gultņi ir pilnībā apkopjami (serviceable). Tie ir no nerūsējoša materiāla un tiem ir speciāli gumijas aizsargvāciņi, kas aizsārgā tos no netrīrumu un mitruma iekļūšanas. 100% nerūsējoši.

Kā papildus aprīkojumu Powerslide piedāvā efektīvu bremzi (Powerslide nordic bremze II) ar kuru varat aprīkot savas rollerslēpes. Tai ir daudz regulācijas iespēju attiecībā pret taisnu vai vairāk saliektu kāju, lai katrs individuāli atrastu savu ideālo bremzēšanas pozīciju atkarībā no braukšanas sagatavotības un tehnikas. Bremžu klucīti ir iespējams nomainīt, kad tas ir nodilis. Ja rollerslēpotājs nejūtās droši, tad bremzes var uzstādīt uz abām kājām.

Vēl viens patīkams papildus aprīkojuma elements ir dubļusargi, ko iespējams uzstādīt gan aizmugurē, gan priekšpusē. Tie efektīvi pasargās jūs no dubļiem un citiem netīrumiem, ekspluatējot apvidus skrituļslēpes pienācīgi..

Tehniskie dati:

 • Rāmis:
  • Frame: extruded and CNC machined 6061 aircraft aluminium, 24" (610mm)
  • Triple box extrusion with reinforcements in sidewalls
  • Stiff with medium rebound
  • Bindings: prepared for NNN (Rottefella) & SNS (Salomon) bindings; UFS skateboot accepted
  • Prepared for Powerslide Calf brake II
  • Inc. hardware for binding assembly
  • Hardware: 8mm, Hex, Steel
 • Ritentiņi:
  • Wheels: Kenda Road Star 6 ¼" (150mm) air tires (max. 6.5 bar)
 • Gultņi:
  • Bearings: Powerslide Rustproof (Powerslide 7 standard); 608 series
 • Vienas rollerslēpes kopējais svars:
  • 1200 grami
 • Maksimālā noslodze/ svars:
  • bez ierobežojuma
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide