Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Ātruma skrituļslidas / Powerslide custom boot slidzābaku izgatavošana pēc kāju formas

Powerslide custom boot slidzābaku izgatavošana pēc kāju formas

Modelis: Powerslide custom boot slidzābaku izgatavošana pēc kāju formas
Izmērs: bez ierobežojuma
nopirkt€ 995,90
€ 1100,00 (Vi slidzābaki)
Apraksts: Pie mums, specializētajā skrituļslidu veikalā Taktika.lv, Jūs varat pasūtīt un mēs izgatavosim ātruma skrituļslidu slidzābakus pēc Jūsu kājas formas! Mūsu speciālisti sniegs konsultāciju, rūpīgi izgatavos Jūsu pēdas ģipša formu un to nogādās uz Argentīnu tālākai slidzābaka izgatavošanai.

Individuāli izgatavotajiem slidzābakiem ir daudz lielāka veiktspēja un tie ir neatņemama sastāvdaļa tiem, kuriem ir neparastas pēdas formas ar izteiktiem kauliņiem utt. Individuālo slidzābaku izgatavošanas procesā piedalās pats skrituļslidotājs ar informāciju par savām vēlmēm, lai izvēlētos sev atbilstošas cietības, ciešuma un augstuma slidzābakus. Powerslide piedāvā visu CORE ātruma skrituļslidu modeļu apdares Jūsu izgatavotajām ātruma skrituļslidām- arī lielu daļu modeļu no pērnajām sezonām. Jaunums ir "Vi" slidzābaki, kas ir pasaulē pirmie 360° slidzābaki. Ne tikai ierastais korpuss ir veidots pēc Jūsu kājas formas, bet arī virsējais pārliktnis. Tas garantē lielāko iespējamo veiktspēju!

Powerslide ir lepns paziņot, ka sadarbojas ar, iespējams, pasaulē labāko skrituļslidu slidzābaku izgatavošanas meistaru- SERGIO MC CARGO no Argentīnas.
Pirmo reizi mūs ar Sergio Mc Cargo iepazīstināja pasaules čempions Kalon Dobbin un tas bija 2007. gada sākumā. Kopš šīs dienas mūsu sadarbība auga ar katru dienu. Tagad varam paziņot, ka viņa izgatavotos slidzābakus garantē apmierinātie klienti.

Kā patīk teikt pašam Sergio:
"Individuālo slidzābaku izgatavošanas māksla nav nokopēt skrituļslidotāja pēdu. Tā ir ieklausīties skrituļslidotāja vēlmēs, lai izgatavotu slidzābakus pēc viņa iecerēm un vajadzībām."

..Un daudz pasaules čempionu var apstiprināt viņa panākumus šajā jomā.

Sergio Mc Cargo ne tikai izgatavo Powerslide slidzābakus pēc pēdas formas, bet arī piedalās Vi kolekcijas skrituļslidu tapšanā, standarta ātruma skrituļslidu formu izveidē un radījis lielu daļu Vi skrituļslidu koncepta.

Lai veiktu ģipša formas izgatavošanu, lūdzu sazināties ar mums iepriekš, lai vienotos par laiku un vietu. Lai sazinātos, visu nepieciešamo atradīsiet sadaļā kontakti
 
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide