Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Ātruma skrituļslidas / Powerslide Double X boot

Powerslide Double X boot
Modelis: Powerslide Double X boot
Izmērs: 48
nopirkt€ 299,90 € 179,90
Apraksts: Powerslide Double X ātruma skrituļslidu slidzābaki. Viena no spēcīgākajām karbona korpusa konstrukcijām ātruma skrituļslidu industrijā. Viss, kas tev nepieciešams- viegls svars un augsta veiktspēja.
  • Korpuss:
    • Carbon/fiberglass shell
    • Universal  flap ar mikro fiksācijas klipsi, vaskotas šņores
Tehniskie dati:

X-Torsion Bar™ sistēma ir pazīstama ar cietāko zoles konstrukciju ātruma skrituļslidu industrijā. Šāda X formas pēdas zonas struktūra papildus nostiprina visu korpusa konstrukciju un ļauj samazināt karbona slāņu skaitu, tādējādi nepieaug kopējais slidzābaku svars. Iegūtās priekšrocības ir korpuss ar ļoti augstu izturību lielas slodzes ietekmē, kāda ir ātruma skrituļslidošanā un viegla korpusa konstrukcija. Vēl viena priekšrocība ir 1:1 efektīva enerģijas pāreja katrā atspērienā, lai inventārs darbotos kā viens vesels- jūsu pēda, slidzābaks, rāmis un ritentiņi. X konstrukcija ir pazīstama jau miljoniem gadu, to var atrast dabā, modernajā arhitektūrā un inženierzinātnē. Visi Powerslide un Core Racing korpusi ir sildāmi un individuāli pielāgojami pēdas formai (heat mouldable), jo tiem tiek lietoti speciāli epoksīdi. SHMR (Super Heat Mould Resin) ļauj karsēt un formēt jebkuru slidzābaka vietu tik reizes cik tas nepieciešams. X-slot tehnoloģija ļauj rāmi regulēt uz priekšu un atpakaļ, kā arī uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu.

PU nanoādas ārējās apdares materiāls ir mīksts un vienlaikus ļoti izturīgs un noturīgs. Šis izcilais materiāls apvelkas ap kāju kā zeķe. Stratēģiski izvietotas šuves pastiprina vietas, kur tas nepieciešams. Maksimālam komfortam iekšpuses apdare ir veidota no neoprēna un mikrošķiedrām.

 

Anatomiskais 3D polsterējums ir stratēģiski izvietots potītes un cīpslas zonā, lai nodrošinātu visdrošāko potītes un papēža fiksāciju. Jaunais polsterējums ir vēl viens progresīvs materiāls, kas tiek izmantots Powerslide slidzābakos. Tas ir mīksts, bet ne tik mīksts, lai absorbētu nepieciešamo enerģiju, vienlaikus ļoti komfortabls. Tas veidots ar domu, lai justos labi jau no pirmās lietošanas minūtes. Tas neaizņem to vietu slidzābakā, kur jums tā ir vajadzīga, bet piepilda tukšās vietas, lai sniegtu komfortu un kontroli. Jaunais polsterējums padara slidzābaku komfortablāku, neļaujot ietekmēt kopējo veiktspēju.

Double X slidzābakiem tiek izmantota standarta šņorēšanas sistēma ar vaskotām šņorēm. Mūsu "Universal Flap" lence, kas nodrošina 45° aizdari, ir regulējams no abām pusēm. Strepa forma ir anatomiski veidota un tam ir mikro polsterējums, lai neradītu lieku spiedienu sportista kājas pēdai. To visu papildina jaunais Icon skrituļslidu klipsis ir plānāks, plakanāks un vieglāks. Un, kas ir vēl būtiskāk- to ir ērtāk lietot un tas labāk funkcionē.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide