Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Powerslide Imperial Junior 90mm skate

Powerslide Imperial Junior 90mm skate

Modelis: Powerslide Imperial Junior 90mm skate
Izmērs: 34-36
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 289,90 € 274,90
Imperial Junior 90mm skate bērnu ātruma skrituļslidas ar cieto slidzābaku. Nodarbojoties ar skrituļslidošanu kā sporta veidu ir svarīgi saprast, ka stabilitāte un kontrole pār inventāru ir viens no svarīgākajiem faktoriem ceļā uz panākumiem. It sevišķi bērniem, kuru muskulatūra ir jānostiprina, lai tie varētu slidot ar zemajiem ātruma skrituļslidošanas slidzābakiem. Powerslide Imperial skrituļslidām ir īpaši stabils slidzābaks, lai kājas nešķiebtos pie pirmā noguruma un varētu koncentrēties tikai uz konkurentu apsteigšanu.
 • Korpuss:
  • Imperial Jr shell
  • 3 izmēru diapazons (1,8 cm)
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Powerslide X frame CNC alumīnija rāmis
  • 4x90mm vai 3x110mm
  Ritentiņi:
  • Powerslide Infinity 90mm/ 85A; MDSHR
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 9 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:
Imperial Junior korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.
Imperial Junior skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.
Lai panāktu stabilu izmēra maiņas procesu Imperial Junior iekšzābakam ir mīksta neoprēna pirkstgalu zona, kas līdz ar augošo bērna kāju pastiepjas lielāks. Potītes zonā tiek izmantots dažāda blīvuma EVA polsterējums, lai panāktu labu kāju atbalstu un komfortu. Iekšzābaks ir ļoti viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Tā augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kura uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Imperial korpusu savienota 45° liplente, kas paredzēta īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

X frame skrituļslidu rāmji ar iespēju ievietot četrus 90mm diametra ritentiņus vai trīs 110mm ritentiņus. Trīs liela izmēra ritentiņiem ir dažādas priekšrocības, ko savā labā var izmantot jebkurš skrituļslidotājs. Jo lielāks ritentiņu diametrs, jo lielāku ātrumu var attīstīt un vieglāk to noturēt. Trīs lielu ritentiņu rāmis ir īsāks un to ir vieglāk pārvaldīt par tāda paša ritentiņu diametra četru riteņu rāmi. Vidējais ritentiņš darbojas kā galvenais pagrieziena punkts ievērojami uzlabojot spēju viegli vadīt skrituļslidas līkumos. Trīs ritentiņi nozīmē mazāk detaļu (gultņi, distanceri un skrūves), kas ievērojami samazina kopējo inventāra svaru- svarīgs faktors jebkuram skrituļslidotājam.
CNC frēzēts no 6001 sērijas alumīnija, aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm. 274mm garam rāmim piemīt izcilas stabilitātes īpašības.

Powerslide Infinity skrituļslidu ritentiņi- 90mm diametrs un 85A cietība. Tiem ir viegls svars un salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A), kas nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri vai ir salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tiem ir spica forma (bullet profile) labai saķerei līkumos un ātrai braukšanai taisnē. Šiem ritentiņiem izmantots jaunākās paaudzes MDSHR- labākais īpaši augstas atsperības poliuretāna sastāvs (MD Super High Rebound), tas nodrošina maksimāli vieglu un ātru ripošanu.
Wicked ABEC 9 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 100mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma, kā arī atvieglo gultņu apkopi. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Imperial Junior skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, jo šo skrituļslidu pielietojums to neprasa, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide