Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Ātruma skrituļslidas / Powerslide Infinity black/gold boot

Powerslide Infinity black/gold boot 

Modelis: Powerslide Infinity black/gold boot
Izmērs: 34; 39
nopirkt€ 184,90 € 128,90
Apraksts: Powerslide Infinity black/gold ātruma skrituļslidu slidzābaki. Infinity modelis būs ļoti piemērots tiem, kuri vēlas augstas veiktspējas inventāru ar pieņemamas cenas, veiktspējas un komforta kompromisu. Šīs skrituļslidas noteikti patiks tiem, kuri ir viegli svarā, lai nav jāslido ar "koka čībām". Šīs skrituļslidas sniegs visu nepieciešamo- ātrumu, lielisku komfortu, noturību un veikspēju! Izmanto visas priekšrocības, ko sniedz ātruma skrituļslidu zemie slidzābaki.
  • Korpuss:
    • Carbon/fiberglass/basalt mix shell
    • Regular flap ar mikro fiksācijas klipsi, vaskotas šņores
Tehniskie dati:

Infinity slidzābaku korpuss ir veidots no karbona šķiedrām, stiklašķiedras un tekstila šķiedras no ārpuses. Šo šķiedru izvietojums un materiālu izvēle padara Powerslide Infinity slidzābakus ļoti stingrus un nelokāmus. Visi Powerslide un Core Racing korpusi ir sildāmi un individuāli pielāgojami pēdas formai (heat mouldable), jo tiem tiek lietoti speciāli epoksīdi. SHMR (Super Heat Mould Resin) ļauj karsēt un formēt jebkuru slidzābaka vietu tik reizes cik tas nepieciešams. X-slot tehnoloģija ļauj rāmi regulēt uz priekšu un atpakaļ, kā arī uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu.

Šo slidzābaku ārējais materiāls, ko izmantojam ir PU nanoāda, tā ir mīksta un vienlaikus spēcīga un izturīga. Šis izcilais materiāls apvelkas ap kāju kā zeķe. Stratēģiski izvietotas šuves pastiprina vietas, kur tas nepieciešams. Tā dēvētais "Bionic Bridge Design™" ir kopija modernajai arhitetūrai un mātei dabai. Vanšu tilti ir veidoti pēc "bionic" konstrukcijas, kāda ir zirnekļu tīklos, kas spēj noturēt ļoti lielu slodzi. Maksimālam komfortam iekšpuses apdare ir veidota no neoprēna un mikrošķiedrām.

Anatomiskais 3D polsterējums ir stratēģiski izvietots potītes un cīpslas zonā, lai nodrošinātu visdrošāko potītes un papēža fiksāciju. Jaunais polsterējums ir vēl viens progresīvs materiāls, kas tiek izmantots Powerslide slidzābakos. Tas ir mīksts, bet ne tik mīksts, lai absorbētu nepieciešamo enerģiju, vienlaikus ļoti komfortabls. Tas veidots ar domu, lai justos labi jau no pirmās lietošanas minūtes. Tas neaizņem to vietu slidzābakā, kur jums tā ir vajadzīga, bet piepilda tukšās vietas, lai sniegtu komfortu un kontroli. Jaunais polsterējums padara slidzābaku komfortablāku, neļaujot ietekmēt kopējo veiktspēju.

Infinity slidzābakiem tiek izmantota standarta šņorēšanas sistēma ar vaskotām šņorēm. Par potītes fiksāciju parūpēsies 45° aizdares "Regular Flap" lence ar mikro regulācijas klipsi, kuru novietot augstāk vai zemāk atkarībā no pēdas pacēluma.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide