Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Ātruma skrituļslidas / Powerslide R2 boot II

Powerslide R2 boot II

Modelis: Powerslide R2 boot II
Izmērs: 37; 39; 40; 41; 42; 43; 44
ja neatrodi savu izmēru, to ir iespējams pasūtīt
nopirkt€ 229,90
Apraksts: Powerslide R2 ātruma skrituļslidu slidzābaki. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas sākt nodarboties ar ātruma skrituļslidošanu un komforts ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Šīs skrituļslidas sniegs visu nepieciešamo- ātrumu, lielisku komfortu, noturību un veikspēju! Izmanto visas priekšrocības, ko sniedz ātruma skrituļslidu zemie slidzābaki.
  • Korpuss:
    • R2 composite shell
    • Vaskotas šņores, "regular flap" 45° potītes fiksātors, mikro fiksācijas klipsis
Tehniskie dati:

R2 korpuss izgatavots no kompozītmateriāliem. Tam tiek ir izmantots stiklšķiedras stiegrojums neilonā (Zytel by Du Pont), kas padara to singru. "Cuff" daļa šim modelim ir nedaudz mīkstāka, lai sniegtu lielāku komfortu. Karkasam piemīt skeletona konstrukcija, kas nozīmē stingrību un vieglu svaru. Pēdas zonā izvietotās ribas ļauj uzbūvēt vieglāku zābaciņu ar labu stingrību, un darbojas arī kā ventilācija, lai nodrošinātu gaisa cirkulāciju labākai termoregulācijai. Izmantotie kompozīta materiāli ir termo-materiāli, kam ir iespējams mainīt formu, to uzsildot. Sildīšanas temperatūra gan ir nedaudz lielāka par to, ko izmanto karbona slidzābaku pielāgošanai pēdai un materiāls nav tik paļāvīgs, tomēr to ir iespējams nedaudz izmainīt un pielāgot, ja nepieciešams.

Šo slidzābaku ārējais materiāls, ko izmantojam ir PU nanoāda, tā ir stingra un izturīga. Šis izcilais materiāls apvelkas ap kāju kā zeķe.

Anatomiskais 3D polsterējums ir stratēģiski izvietots potītes un cīpslas zonā, lai nodrošinātu visdrošāko potītes un papēža fiksāciju. Tas veidots ar domu, lai justos labi jau no pirmās lietošanas minūtes. Tas neaizņem to vietu slidzābakā, kur jums tā ir vajadzīga, bet piepilda tukšās vietas, lai sniegtu komfortu un kontroli. Iekšpuses apdare ir veidota no neoprēna un mikrošķiedrām.

R2 slidzābakiem tiek izmantota standarta šņorēšanas sistēma ar vaskotām šņorēm. Par potītes fiksāciju parūpēsies 45° aizdares "Regular Flap" lence ar mikro regulācijas klipsi.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide