Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Monster High Creepy Cool II

Monster High Creepy Cool II

Modelis: Monster High Creepy Cool II
Preces kods: 960127
Izmērs: 31-34; 35-38
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 64,90 € 51,90
Apraksts: Brīvā laika bērnu skrituļslidas aktīvai atpūtai. Monster High bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar ērtu izmēra mainīšanas iespēju- līdz ar augošo bērna kāju skrituļslidu izmēru var palielināt, lai tās varētu lietot vēl un vēl. Iepriecini jebkuru Monster High leļļu fanu ar sapņu skrituļslidām.

Bērnu skrituļslidām dāvanā aizsargi

 • Korpuss:
  • Licence shell
  • 4 izmēru regulācija (2,5 cm)
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Polipropilēna rāmis
  • 4x72mm (31-38 izm.)
 • Ritentiņi:
  • Monster High 72mm/ 82A (31-38 izm.)
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:
Licence bērnu skrituļslidu korpuss is stabils un viegls. Tam ir iespēja viegli mainīt skrituļslidu izmēru, lai to pielāgotu bērna augošajai kājai. Šim korpusam ir fiksēts slidzābaka-rāmja stiprinājumu veids (side mounting). Cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību lielākai stabilitātes sajūtai.
Monster High bērnu skrituļslidu ārējā apdare veidota no neilona un stingras poliuretāna ādas. Šī materiāla izvēle nodrošinās maksimālu labu pēdu fiksāciju. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.
Šīm skrituļslidām ir vienkāršs un funkcionāls polsterējums. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu. Stingrais un samērīgi biezais iekšzābaka posterējums veidots, lai nodrošinātu stabilu potītes un pēdas fiksāciju.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkamas šņores.

Monster high rāmja konstrukcija sastāv no divām daļām, kas darinātas no polipropilēna. Šo rāmju lielākā priekšrocība ir izturība un viegls svars. Tam piemīt zems gravitācijas centrs, kas uzlabo stabilitāti. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajā rāmī ir 72mm. Rāmja garums būs atbilstošs skrituļslidu izmēram, lai sniegtu piemērotu stabilitāti attiecībā pret skrituļslidotāja augumu. Šie rāmji ir aprīkoti ar 6,2mm skrūvēm un tērauda distanceriem.

Šīm skrituļslidām ir 72mm ritentiņi. 82A cietības īpaši augstas atsperības ritentiņu poliuretāna (tautas valodā "kaučuks") sastāvs (Super High Rebound) kalpos ilgi un padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai un vieglai skrituļošanai. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai labi absorbētu triecienus un vibrācijas.
ABEC 5 gultņi ir lieliska izvēle bērnu skrituļslidām. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar papēža bremzi. To ir viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, ja nepieciešams. Bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide