Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Powerslide Imperial Junior yellow

Powerslide Imperial Junior yellow

Modelis: Powerslide Imperial Junior yellow
Preces kods: 908194
Izmērs: 34-36
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 159,90
Apraksts: Brīvā laika bērnu skrituļslidas aktīvai atpūtai. Imperial Junior bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar iekšzābaku, kurš pielāgojas līdz ar augošo bērnu kāju, lai tās varētu lietot vēl un vēl. Tiem, kuriem skrituļslidošana ir vairāk kā vienkārši izklaide- Imperial Junior.
 • Korpuss:
  • Imperial Jr shell
  • 3 izmēru diapazons (1,8 cm)
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Gamma alumīnija rāmis
  • 4x72mm
  Ritentiņi:
  • Powerslide Spinner 72mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:
Imperial Junior korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.
Imperial Junior skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.
Lai panāktu stabilu izmēra maiņas procesu Imperial Junior iekšzābakam ir mīksta neoprēna pirkstgalu zona, kas līdz ar augošo bērna kāju pastiepjas lielāks. Potītes zonā tiek izmantots dažāda blīvuma EVA polsterējums, lai panāktu labu kāju atbalstu un komfortu. Iekšzābaks ir ļoti viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Tā augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kura uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Imperial korpusu savienota 45° liplente, kas paredzēta īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

Powerslide Gamma rāmis izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma. Tam ir monolīta divkameru konstrukcija, kāda piemīt cietākajiem skrituļslidu rāmjiem. Papildus stiprinājumi iekšpusē ļauj samazināt tā kopējo svaru un palielināt stiprību.  Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Maksimālais ritentiņu diametrs 72mm un rāmja garums 219mm. Aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm un integrētiem rāmju distanceriem, tādējādi nav nekādu lieku detaļu. 219mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Powerslide Spinner ritentiņi 72mm ritentiņu diametrs un 85A cietība. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri un ir agresīvs braukšanas stils- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
Wicked ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 100mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma, kā arī atvieglo gultņu apkopi. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Imperial Junior skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, jo šo skrituļslidu pielietojums to neprasa, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide