Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Powerslide Khaan Junior

Powerslide Khaan Junior

Modelis: Powerslide Khaan Junior
Preces kods: 908004
Izmērs: 31-34; 35-38; 39-42
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 99,90 € 79,90
Powerslide Khaan Junior bērnu skrituļslidas ar maināmu izmēru. Līdz ar augošo bērna kāju skrituļslidu izmēru var palielināt, lai tās varētu lietot vēl un vēl. Stabilā korpusa konstrukcija nodrošina bērniem tik ļoti nepieciešamo kāju fiksāciju. CNC alumīnija rāmis ir īpašs aprīkojums bērnu skrituļslidām, ko parasti var sastapt tikai uz labi aprīkotiem pieaugušo skrituļslidu modeļiem.
 • Korpuss:
  • Khaan Jr shell
  • 4 izmēru regulācija (2,5 cm)
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Self lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Khaan Alu CNC alumīnija rāmis (UFS standarts)
  • 4x68mm (27-30 izm.)
  • 4x72mm (31-34 izm.)
  • 4x76mm (35-42 izm.)
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Spinner 68mm/ 82A (27-30 izm.)
  • Powerslide Spinner 72mm/ 82A (31-34 izm.)
  • Powerslide Spinner 76mm/ 82A (35-42 izm.)
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 5 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:
Khaan Jr korpuss ir stabils un stingrs. Tas atbilst freeskate skrituļslidu standartam stingrības ziņā. Veikt izmēru maiņu ir ārkārtīgi viegli - jāpiespiež regulācijas poga un jāpavelk pirkstgalu zona līdz nofiksējies nākamais izmērs. Katrs izmērs fiksējas neradot skrituļslidām praktiski nekādu papildus brīvkustību. Khaan Jr korpusam ir UFS slidzābaka-rāmja stiprinājumu standarts, kas pieļauj rāmja regulāciju uz sāniem. Cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību lielākai stabilitātes sajūtai.
Khaan Junior bērnu skrituļslidu ārējā apdare veidota no poliuretāna. Šī materiāla izvēle nodrošinās skrituļslidām maksimāli labu nodilumizturību. Labu pēdas aptveršanu papildina nelieli iegriezumi starp šņoru kniedēm, kas padara poliuretāna korpusu paļāvīgāku un samazina iespējamos spiedienu punktus.
Šo skrituļslidu iekšzābaks ir izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.
Iekšzābaka izmēra regulācijas iespēja tiek panākta ar plānu, ērtu un elastīgu neoprēna pirkstgalu apdares zonu. Augot bērna kājai, tā pastieps iekšzābaka priekšpusi kā zeķi neradot nekādu diskomfortu. Iekšzābaka posterējums veidots no kvalitatīviem materiāliem, lai nodrošinātu stabilu potītes un pēdas fiksāciju. Svarīgi, lai ilgstošā lietošanas periodā, tas nezaudētu savu formu un īpašības.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar korpusu savienots 45° mikro fiksācijas klipsis, kas paredzēts stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkamas šņores.

Khaan rāmis izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma. Tam ir monolīta konstrukcija, kāda piemīt cietākajiem skrituļslidu rāmjiem. Tas tabilst UFS standartam un tam piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Rāmja garums un maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajā rāmī atšķiras no skrituļslidu izmēra- 68mm (27-30), 72mm (31-34), 76mm (35-42). Katra rāmja garums būs atbilstošs skrituļslidu izmēram, lai sniegtu piemērotu stabilitāti attiecībā pret skrituļslidotāja augumu. Aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 tērauda skrūvēm.

Šīm skrituļslidām ir Powerslide Spinner 68mm (27-30), 72mm (31-34), 76mm (35-42) ritentiņi, kuru diametrs atšķiras attiecībā no skrituļslidu izmēra diapazona. Lai arī šiem Spinner ritentiņiem nav izmantots augstākās atsperības ritentiņu sastāvs, bet gan (High Rebound), tie kalpos ilgi un biezais poliuretāna slānis nodrošinās ļoti labu amortizāciju.
Wicked  ABEC 5 gultņi ir lieliska izvēle FSK skrituļslidām. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņš no ārpuses labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma, kā arī ir viegli noņemams gultņu apkopes procesā. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Khaan Jr skrituļslidas aprīkotas ar papēža bremzi izturīgā tērauda ietvarā. To ir viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, ja nepieciešams. Bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide