Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Powerslide Phuzion 3 Princess

Powerslide Phuzion 3 Princess
Modelis: Powerslide Phuzion 3 Princess
Preces kods: 901185
Izmērs: 37-40
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 78,90 € 46,90
Apraksts: Brīvā laika bērnu skrituļslidas aktīvai atpūtai un izklaidei īpaši meitenēm. Powerslide bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar ērtu izmēra mainīšanas iespēju- līdz ar augošo bērna kāju skrituļslidu izmēru var palielināt, lai tās varētu lietot vēl un vēl. Stabilas, vieglas, ērtas, ātras un stilīgas! Atklāj jaunas iespējas, ko piedāvā Phuzion 3 Princess.
 • Korpuss:
  • Alpha Jr shell
  • 4 izmēru regulācija (2,5 cm)
  • Apjomīga liplente, 45° potītes fiksātors, "Self lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • "Vision Alu" alumīnija rāmis
  • 4x70mm (29-32 izm.)
  • 4x76mm (33-36 izm.)
  • 4x80mm (37-40 izm.)
 • Ritentiņi:
  • Powerslide 70mm/ 82A (29-32 izm.)
  • Powerslide 76mm/ 82A (33-36 izm.)
  • Powerslide 76mm/ 82A (37-40 izm.)
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi apstrādāti ar vieglu smēri
Tehniskie dati:
Powerslide Phuzion 3 bērnu skrituļslidu pamatā ir Alpha Jr korpuss, kas ir kopija Powerslide pieaugušo skrituļslidu Alpha korpusam. Tas ir pilnveidots, lai panāktu iespēju mainīt skrituļslidu izmērus. Katrs izmērs fiksējas neradot skrituļslidām praktiski nekādu papildus brīvkustību. Alpha korupuss un cuff daļa tika radīti domājot par vieglumu un kāju atbalstu. X formas stiprības arkas no pēdas līdz potītēm nepieļauj skrituļslidu deformāciju lielas slodzes ietekmē un ļauj samazināt to kopējo svaru. Korpuss un cuff daļa ir izgatavoti no speciāli izvēlētu materiālu sakausējuma un ir ļoti stingri pateicoties 25% stiklšķiedrai, kas tiem piejaukta. Kopā tas padara korpusu īpaši stipru un atbalstošu. Alpha Jr korpusam ir fiksēts slidzābaka-rāmja stiprinājumu veids (side mounting). Cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.
Phuzion 3 bērnu skrituļslidu ārējā apdare veidota no poliuretāna ādas. Šī materiāla izvēle nodrošinās maksimālu komfortu, jo tas pakļaujas ļoti labi pēdas formai- kā šaurai, tā platai, un vienlaicīgi stingru pēdas fiksāciju. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.
Šīm skrituļslidām ir 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Zem iekšējā apdares materiāla ir mīksts papildus polsterējums papildus komfortam un kāju atbalstam. No ārpuses polsterējuma formu notur īpaša termo paļāvīga (heat mouldable) materiāla loksne. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.
Iekšzābaka sānu malas nepārklājas izmēra maiņas gadījumā kā tas notiek lielākajai daļai bērnu skrituļslidu. Tā savienojums ir elastīgs neoprēns, kas izstiepjas, kad tiek palielināts izmērs vai atgriežas sākotnējā stāvoklī, kad tas tiek samazināts. Stingrais un samērīgi biezais iekšzābaka posterējums veidots no labākajiem materiāliem, lai nodrošinātu stabilu potītes un pēdas fiksāciju. Ilglaicīgā lietošanas periodā, tas nezaudēs savu formu un īpašības.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion 3 korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Arī par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkama liplente. Tā ir apjomīga un ērti aizverama arī bērniem. Kombinācijā ar skrituļslidu ārējo apdari jūs būsiet patīkami pārsteigti par Phuzion 3 Princess labo pēdu fiksāciju.

Vision Alu rāmja konstrukcija sastāv no divām daļām, kas darinātas no 6061 sērijas alumīnija. Tās savā starpā savienotas ar izturīgiem rāmja stiprinājuma blokiem. Šo rāmju lielākā priekšrocība ir izturība un viegls svars. Tam piemīt zems gravitācijas centrs, kas uzlabo stabilitāti. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajā rāmī atšķiras no skrituļslidu izmēra- 70mm (29-32), 76mm (33-36), 80mm (37-40). Katra rāmja garums būs atbilstošs skrituļslidu izmēram, lai sniegtu piemērotu stabilitāti attiecībā pret skrituļslidotāja augumu. Šie rāmji ir aprīkoti ar vienpusējām 8mm skrūvēm.

Šīm skrituļslidām ir Powerslide 70mm (29-32), 76mm (33-36), 76mm (37-40) ritentiņi, kuru diametrs atšķiras attiecībā no skrituļslidu izmēra diapazona. Liels ritentiņu diametrs ļauj skrituļot ātri un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. 82A cietības īpaši augstas atsperības ritentiņu sastāvs (Super High Rebound) kalpos ilgi un padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai un vieglai skrituļošanai. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai labi absorbētu triecienus un vibrācijas.
ABEC 5 gultņi ir lieliska izvēle bērnu skrituļslidām. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Powerslide bērnu skrituļslidas aprīkotas ar papēža bremzi. To ir viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, ja nepieciešams. Bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu. Pieejami melnā un baltā krāsā.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide