Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Bērnu skrituļslidas / Powerslide Phuzion Fun girls II

Powerslide Phuzion Fun girls II

Modelis: Powerslide Phuzion Fun girls II
Preces kods: 940170
Izmērs: 27-30
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 84,90 € 58,90
Apraksts: Brīvā laika bērnu skrituļslidas aktīvai atpūtai. Powerslide bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar ērtu izmēra mainīšanas iespēju- līdz ar augošo bērna kāju skrituļslidu izmēru var palielināt, lai tās varētu lietot vēl un vēl. Stabilas, vieglas, ērtas, ātras un stilīgas! Atklāj jaunas iespējas, ko piedāvā Phuzion Fun girls.
 • Korpuss:
  • PHZ Fun shell
  • 4 izmēru regulācija (2 cm)
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • "PHZ Fun" alumīnija rāmis
  • 4x64mm (27-30 izm.)
  • 4x72mm (31-34 izm.)
  • 4x76mm (35-38 izm.)
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Slimline 64mm/ 82A (27-30 izm.)
  • Powerslide Slimline 72mm/ 82A (31-34 izm.)
  • Powerslide Slimline 76mm/ 82A (35-38 izm.)
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:
Powerslide Phuzion Fun bērnu skrituļslidu korpuss is stabils un viegls. Tam ir iespēja viegli mainīt skrituļslidu izmēru, lai to pielāgotu bērna augošajai kājai. Katrs izmērs fiksējas neradot skrituļslidām praktiski nekādu papildus brīvkustību. PHZ Fun korpusam ir fiksēts slidzābaka-rāmja stiprinājumu veids (side mounting). Cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.
Phuzion Fun bērnu skrituļslidu ārējā apdare veidota no stingras poliuretāna ādas. Šī materiāla izvēle nodrošinās maksimālu labu pēdu fiksāciju. Viena īpaša un funkcionāla detaļa šai ārējai apdarei ir viendaļīga konstrukcija, kur abas ārējās apdares daļas savienotas ar elastīgu neoprēna materiālu, lai ārējā apdare nepārklātos viena ar otru izmēra maiņas procesā (kā tas notiek lielākajai daļai bērnu skrituļslidu ar regulējamu izmēru). Šis neoprēna savienojums izstiepjas, kad tiek palielināts izmērs vai atgriežas sākotnējā stāvoklī, kad tas tiek samazināts. Ārējās šņoru cilpas (fast lacing) pilnībā novērš jebkādus iespējamos spiedienu punktus, jo šņores nepārklājas ar ārējo apdari un mēlīti. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.
Šīm skrituļslidām ir 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Zem iekšējā apdares materiāla ir mīksts papildus polsterējums papildus komfortam un kāju atbalstam. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu. Stingrais un samērīgi biezais iekšzābaka posterējums veidots no labākajiem materiāliem, lai nodrošinātu stabilu potītes un pēdas fiksāciju. Ilglaicīgā lietošanas periodā, tas nezaudēs savu formu un īpašības.
Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion Fun korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkamas šņores.

PHZ Fun rāmja konstrukcija sastāv no divām daļām, kas darinātas no 6061 sērijas alumīnija. Tās savā starpā savienotas ar izturīgiem rāmja stiprinājuma blokiem. Šo rāmju lielākā priekšrocība ir izturība un viegls svars. Tam piemīt zems gravitācijas centrs, kas uzlabo stabilitāti. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajā rāmī atšķiras no skrituļslidu izmēra- 64mm (27-30), 72mm (31-34) un 76mm (35-38). Katra rāmja garums būs atbilstošs skrituļslidu izmēram, lai sniegtu piemērotu stabilitāti attiecībā pret skrituļslidotāja augumu. Šie rāmji ir aprīkoti ar 8mm skrūvēm.

Šīm skrituļslidām ir Powerslide Slimline 64mm (27-30), 72mm (31-34) un 76mm (35-38) ritentiņi, kuru diametrs atšķiras attiecībā no skrituļslidu izmēra diapazona. Liels ritentiņu diametrs ļauj skrituļot ātri un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. 82A cietības īpaši augstas atsperības ritentiņu sastāvs (Super High Rebound) kalpos ilgi un padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai un vieglai skrituļošanai. Šo ritentiņu gumijas platums ir samazināts par 4mm, kas ievērojami samazina inventāra kopējo svaru, un attiecībā pret bērnu salīdzinoši mazo svaru ir lielisks ieguvums. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai labi absorbētu triecienus un vibrācijas.
ABEC 5 gultņi ir lieliska izvēle bērnu skrituļslidām. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Powerslide bērnu skrituļslidas aprīkotas ar papēža bremzi. To ir viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, ja nepieciešams. Bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu. Pieejami melnā un baltā krāsā.
Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide