Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife Bronx II

Playlife Bronx II

Modelis: Playlife Bronx II
Preces kods: 880105
Izmērs: 38; 40; 42; 44; 45; 46
nopirkt€ 94,90
Playlife Bronx skrituļslidas mēs varam ieteikt ikvienam skrituļslidotājam, kura budžets ir 100 eiro. Un tā mēs darām! Pateicoties šāda slidzābaka (cietā tipa ārpuse) uzbūvei, tās ir ārkārtīgi stabilas. Tas nozīmē, ka ar tām ir ļoti viegli skrituļot - taisnas kājas/slidas, mazāk iespringuma pēdās un labāka kontrole pār inventāru. Ne tikai šādas skrituļslidas būs drošākas, tās arī kalpos ievērojami ilgāk vienmēr saglabājot nepieciešamo stingrību.
Vidēji lielie ritentiņi ar īso bāzi nozīmē viegli pārvaldāmus pagriezienus- manevrētspēju. Izņemamo iekšzābaku viegli izžāvēt un nepieciešamības gadījumā arī izmazgāt.
Šī modeļa panākumi ir tā vienkāršībā un tas nepretendē uz "Miss Universe" titulu, toties piedāvāto kāju fiksāciju novērtēs kā iesācēji, tā lietpratēji.
 • Korpuss:
  • Bronx hardboot
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • 6061 alumīnija rāmis
  • 4x76mm (38-40. izm.), 4x80mm (41-46. izm.)
 • Ritentiņi:
  • Playlife 76mm/ 84A (38-40. izm.), 80mm/ 84A (41-46. izm.); HR
 • Gultņi:
  • ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Bronx korpuss ir vienkāršs, stabils ar izcilu kāju atbalstu. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Cietā tipa korpusam piemīt ļoti labas nodilumizturības īpašības. Šim korpusam ir ar kniedēm fiksēti slidzābaka un rāmja stiprinājumi. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Bronx skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Šim modelim ir izņemams iekšzābaks. Nepieciešamības gadījumā iekšzābaka pazole ļauj skrituļslidotājam tos izmantot iešanai, ja apstākļi to prasa. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Bronx korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju rūpēsies šņores.

Šo skrituļslidu rāmim ir divdaļīga alumīnija konstrukcija, kas pievienota korpusam ar kniedēm. Tas ir presēts no 6061 sērijas alumīnija. Maksimālais ritentiņu diametrs 80mm, aprīkots ar 6mm tērauda skrūvēm. 243mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Playlife ritentiņi- 76mm ritentiņu diametrs 38-40. izmēra skrituļslidām, 80mm ritentiņu diametrs  41-46. izmēra skrituļslidām. 84A cietības poliuretāna braucamās daļas slānis sniedz komfortablu skrituļošanu un ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. Augstas atsperības poliuretāna sastāvs (High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, nodrošina vidēji vieglu un ātru ripošanu.
ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 80mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide