Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife Bronx Supercruiser

Playlife Bronx Supercruiser

Modelis: Playlife Bronx Supercruiser
Preces kods: 880170
Izmērs: 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46
nopirkt€ 104,90
Playlife Bronx Supercruiser skrituļslidas ir jāuzvelk kājās, lai saprastu, ka turpmāk tu slidosi tieši ar šīm skrituļslidām. Bez jokiem, tās maksā pārāk maz priekš tā, ko tās sniedz.
Pateicoties cietā tipa slidzābaka ārpuses uzbūvei, tās ir ārkārtīgi stabilas. Tas nozīmē, ka ar tām ir ļoti viegli skrituļot - taisnas kājas/slidas, mazāk iespringuma pēdās un labāka kontrole pār inventāru. Ne tikai šādas skrituļslidas būs drošākas, tās arī kalpos ievērojami ilgāk vienmēr saglabājot nepieciešamo stingrību.
Trīs lieli riteņi ar īso bāzi nozīmē viegli pārvaldāmus pagriezienus/ manevrētspēju un vieglu inventāru. Sajūta būs tāda it kā tu slidotu ar maziem 80mm ritentiņiem, bet uzturēt ātrumu būs ļoti viegli. Izņemamo iekšzābaku viegli izžāvēt un nepieciešamības gadījumā arī izmazgāt.
Šī modeļa panākumi ir tā vienkāršībā un tas nepretendē uz "Miss Universe" titulu, toties piedāvāto kāju fiksāciju novērtēs kā iesācēji, tā lietpratēji.
 • Korpuss:
  • Bronx hardboot
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Secure lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • 6061 alumīnija rāmis
  • 3x90mm (38-40. izm.), 3x100mm (41-46. izm.)
 • Ritentiņi:
  • Playlife 90mm/ 84A (38-40. izm.), 100mm/ 84A (41-46. izm.); HR
 • Gultņi:
  • ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Bronx korpuss ir vienkāršs, stabils ar izcilu kāju atbalstu. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Cietā tipa korpusam piemīt ļoti labas nodilumizturības īpašības. Šim korpusam ir ar kniedēm fiksēti slidzābaka un rāmja stiprinājumi. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Bronx skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Šim modelim ir izņemams iekšzābaks. Nepieciešamības gadījumā iekšzābaka pazole ļauj skrituļslidotājam tos izmantot iešanai, ja apstākļi to prasa. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (secure lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Bronx korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju rūpēsies šņores.

Šīm skrituļslidām ir spēcīgs alumīnija rāmis ar papildus stiprības arkām. Tā ir droši pievienota korpusam ar kniedēm. Tas ir presēts no 6061 sērijas alumīnija. Trīs riteņu konstrukcija ļauj apvienot lielo ritentiņu priekšrocību (ātrums un caurejamība) ar īso rāmju manevrētspēju. Ne tikai trīs riteņu rāmjiem piemīt zems gravitācijas centrs dēļ izdevīga vidējā ritentiņa izvietojuma, bet šis vidējais ritentiņš pašā pēdas centrā ļauj veikt pagriezienus vieglāk un vēl vairāk uzlabo manevrētspēju. Maksimālais ritentiņu diametrs 100mm (41-46. izm.) vai 90mm (38-40. izm.), aprīkots ar 8mm tērauda skrūvēm. 230mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Playlife ritentiņi- 90mm ritentiņu diametrs 38-40. izmēra skrituļslidām, 100mm ritentiņu diametrs  41-46. izmēra skrituļslidām. 84A cietības poliuretāna braucamās daļas slānis sniedz komfortablu skrituļošanu un ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. Augstas atsperības poliuretāna sastāvs (High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, nodrošina vidēji vieglu un ātru ripošanu.
ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 90mm-100mm HR ritentiņiem. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide