Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Ekstrēmās skrituļslidas / Xsjado 2.0 black

Xsjado 2.0 black skeleton
 Šī prece nav uz vietas veikalā, bet to ir iespējams pasūtīt!

 • Vispirms informējiet mūs (info@taktika.lv), kāds modelis/izmērs/krāsa Jums interesē.
 • Mēs sazināsimies ar ražotāju un pārliecināsimies, vai šī prece vēljoprojām ir piejama un vai nav mainījusies cena.
 • Atkarībā no pasūtāmās preces vērtības, var būt nepieciešams veikt avansa maksājumu. To var apmaksāt gan uz vietas veikalā, gan elektroniski pēc izrakstītā rēķina.
 • Piegāde no ražotāja ilgst apmēram 2 nedēļas līdz pasūtītā prece ir pieejama uz vietas veikalā.
Modelis: Xsjado 2.0 black
Preces kods: 730035/boot
Apraksts: Pēc vairāku gadu izstrādes, testiem un uzlabojumiem jaunās Xsjado 2.0 ir klāt! No pirmajām Xsjado skrituļslidām ir palicis tikai koncepts un virspusējs izskats. Lielākie uzlabojumi ir pilnībā pārveidota soulplate platforma, kas tagad ir vieglāka, slaidāka un viendaļīga- nekādu lieku detaļu. Cuff daļa tagad ir kustīga uz priekšu- kā lielākajai daļai skrituļslidu. Mēlītei izmantotais materiāls ir plānāks un tas pielāgojas kājas formai. Visi klipši tagad regulējami daudz vairāk pozīcijās, lai atrastu ideālu kājas fiksāciju tieši tev. Un pats būtiskākais- Xsjado 2.0 korpusi tagad pieejami 4 dažādos izmēros iepriekšējo divu vietā. Tagad tu vari izvēlēties to, kurš der vislabāk tavam kājas izmēram!
Ja ir kāda detaļa, kura tev labāk patika iepriekšējiem Xsjado modeļiem, tad zini, ka visas Xsjado un Xsjado 2.0 daļas ir savstarpēji maināmas.

Xsjado ir revolucionāras skrituļslidas. Tajās var likt iekšā kāju, kurā ir uzvilkta bote, keda vai kādi citi apavi. Vai nepieciešami speciāli apavi? Nē, derēs jebkuri, kas korpusā ietilps pēc izmēra. Ja pirmajā mirklī šķiet, ka "kas der visam- tas neder nekam", tad skaidrs.. neesi vēl personīgi pārliecinājies un uzvilcis kājās Xsjado skrituļslidas! Tām ir drošas sprādzes ar kurām kāja tiek nofiksēta absolūti nekustīga, ja tas nepieciešams. Tas nodrošinās ātru pārtapšanu no kājām gājēja par skrituļslidotāju un otrādi. Šī unikālā skrituļslidu konstrukcija nodrošinās nebijušus iespaidus, pavērs plašākas iespējas un jebkurš spēs novērtēt to ērtumu. Slidām ir ļoti liela slaidošanas platforma abās soulplate pusēs. Un visbeidzot- tām ir regulējams izmērs! Cuff daļu var pārbīdīt uz priekšu un atpakaļ, tas nozīmē, ka vari atrast savu ideālo pēdas vidusdaļu attiecībā pret skrituļslidām. Tie, kam kāja vēl aug, ir iespēja mainīt skrituļslidu izmēru, nevis vēlreiz iet uz veikalu pēc jaunām skrituļslidām. Iepazīsties ar Xsjado- skrituļslidām, kuras izvēlas vieni no pasaulē labākajiem skrituļslidotājiem kā Chris Farmer, Jeff Stockwell, JC Rowe, Ben Shwab, Dustin Werbeski u.c

Tehniskie dati:

 • Korpuss:
  • Shell: Size adjustable composite shell 36½-40 (XS); 40½-42½ (S); 43-45½ (M); 46-48 (L)
  • Reshaped one piece soulplate
  • Flex cuff
  • Shock absorber
  • 165mm UFS mounting
Ražotāja mājaslapa: www.xsjado.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide