Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Apvidus skrituļslidas / Powerslide XC Path 2.0 frames

Powerslide XC Path 2.0 frames

Šī prece nav pieejama uz vietas veikalā! To ir iespējams pasūtīt. Par pieejamību un piegādes datumu lūdzam sazināties ar Taktika.lv veikalu
Modelis: Powerslide XC Path 2.0 frames
Preces kods: 900757
Izmērs: 20,5" (522mm) EU 36-47
Apraksts: Powerslide XC Path 2.0 apvidus skrituļslidu rāmji. Apvidus skrituļslidas aktīvai atpūtai un izklaidei. Apvidus skrituļslidas īpaši paredzētas braukšanai pa nevienmērīgu segumu - mežs, grants ceļš, cietas smiltis, nelīdzens asfalts u.c. Apvidus skrituļslidošana ir lieliska iespēja atpūsties ar skrituļslidām praktiski jebkurā vietā. Ja ziemā patīk slēpot, tad šī ir tava iespēja uzturēt fizisko formu vasaras periodā! Sakomplektē savas apvidus skrituļslidas bez ierobežojumiem- XC Path 2.0 frame.
 • Rāmis:
  • 20,5" (522mm)
  • CNC apstrāde, 6061 aviācijas alumīnijs
  • 150mm
 • Ritentiņi:
  • Road Star 6 ¼" (150mm) ar gaisu pumpējami ritentiņi
 • Gultņi:
  • Powerslide Twincam SUS lodīšu gultņi apstrādāti ar vieglu smēri
Tehniskie dati:

Powerslide XC Path rāmis ir 522mm garš un savietojams ar jebkuru skrituļslidu slidzābaka izmēru- no 35. līdz pat 47. izmēram.
XC Path rāmju virsma sagatavota visu mūsdienu skrituļslidu rāmja-slidzābaka stiprinājumu standartiem gan 165mm, gan 195mm. Tas nozīmē, ka šim rāmim var uzlikt praktiski jebkurus skrituļslidu slidzābakus un iegūt apvidus skrituļslidas.
Šim rāmim ir unikāla trīskameru frēzējuma konstrukcija, kas nozīmē lielu noslodzes izturību- bez svara ierobežojuma. Tas tika radīts domājot par stiprību un izturību. Rezultāts ir viegls, ļoti ciets un izturīgs rāmis jebkādiem braukšanas apstākļiem.
Alumīnija sakausējums ir metāls, kur alumīnijs (Al) ir dominējošais metāls. Visizplatītākie sakausējuma papildelementi ir varš, magnijs, mangāns, silīcijs un cinks. XC Path konstrukcijā izmantots 6061 alumīnijs, kuru izmanto arī aviācijā, tā sakausējumā ir vairāk magnijs un silīcijs, kas piešķir materiālam lielāku elastību un tas ir vieglāk apstrādājams, tam ir ļoti būtiska loma gatavā produkta izturībā. Šai alumīnija konstrukcijai ir veikta arī T6 termiskā apstrāde.
Rāmji sagatavoti ērtai bremzes un dubļusargu uzstādīšanai, kas ir papildus opcija šim produktam.

Šie apvidus skrituļslidu rāmji aprīkoti ar Road Star 150mm lieliem gaisu pumpējamiem ritentiņiem. Tiem ir gaisa kamera, apvalks un ventilis gluži kā velosipēdu riepām. Tos var piepumpēt ar gaisu vairāk vai mazāk- tādējādi regulējot cietību un noslodzi. Ārējam gumijas apvalkam ir ļoti laba nodilumizturība un raksts līdzīgi kā automašīnu, un velosipēdu riepām, lai veidotu labāku saķeri ar virsmu un būtu lietojami mitros laikapstākļos. Tos iespējams piepumpēt līdz pat 6,5 atmosfēru spiedienam (90 psi).
Tiem, kas pārsvarā pārvietojas pa asfalta segumu, patīk liels ātrums un brīva ripošana, kā papildus aprīkojumu iespējams uzstādīt Roadrunner 150mm poliuretāna ritentiņus, kas ripos ievērojami brīvāk.
Ritentiņos ievietoti Powerslide Twincam SUS gultņi. Tie ir lieliski piemēroti apvidus skrituļslidošanai, tie ir 100% nerūsējoši un nepieciešamības gadījumā apkopjami (serviceable). Nerūsējošais materiāls un speciāli gumijas aizsargvāciņi aizsārgā tos no netrīrumu un mitruma iekļūšanas.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide