Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Apvidus skrituļslidas / Powerslide XC Skeleton II apvidus skrituļslidas

Powerslide XC Skeleton II apvidus skrituļslidas

Modelis: Powerslide XC Skeleton II apvidus skrituļslidas
Preces kods: 908081
Izmērs: 36-43; 43-49
nopirkt€ 349,90 € 296,90
Apraksts: Powerslide XC Skeleton II - apvidus skrituļslidas, kas īpaši paredzētas braukšanai pa nevienmērīgu segumu - mežs, grants ceļš, cietas smiltis, nelīdzens asfalts u.c Lieliska iespēja atpūsties ar skrituļslidām praktiski jebkurā vietā. Iespēja slēpotājiem uzturēt fizisko formu vasaras periodā! Maksimālai efektivitātei, ieteicams lietot kopā ar slēpošanas nūjām.

XC Skeleton- tajās var likt iekšā kāju, kurā ir uzvilkta bote, keda vai kādi citi apavi. Vai nepieciešami speciāli apavi? Nē, derēs jebkuri, kas korpusā ietilps pēc izmēra. Ja pirmajā mirklī šķiet, ka "kas der visam- tas neder nekam", tad skaidrs, ka neesi vēl personīgi pārliecinājies un uzvilcis kājās XC Skeleton apvidus skrituļslidas! Tām ir drošas sprādzes ar kurām kāja tiek nofiksēta absolūti nekustīga, ja tas nepieciešams. Tas nodrošinās ātru pārtapšanu no kājām gājēja par skrituļslidotāju un otrādi. Šī unikālā skrituļslidu konstrukcija nodrošinās nebijušus iespaidus, pavērs plašākas iespējas un jebkurš spēs novērtēt to ērtumu. Un visbeidzot- tām ir regulējams izmērs! Cuff daļu var pārbīdīt uz priekšu un atpakaļ, tas nozīmē, ka vari atrast savu ideālo pēdas vidusdaļu attiecībā pret skrituļslidām. Iepazīsties ar XC Skeleton II.

XC Skeleton korpuss paver plašas iespējas, jo to ir iespējams regulēt, lai palielinātu vai samazinātu izmēru- tā, lai atbilst jūsu apavu izmēram. Tas ir paredzēts lietošanai kopā ar sporta apaviem, kas ir jūsu brīva izvēle. Šis koncepts "blade and walk" ilgus gadus pierādījis sevi kā viens no konkurētspējīgākajiem ekstrēmo skrituļslidu tirgū, kur ir palielināta slodze uz skrituļslidām un nepieciešama ļoti laba kājas fiksācija. Tagad tas tiek ieviests arī apvidus skrituļslidošanā. XC Skeleton korpusam ir 165mm un 195mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām, kas ļauj tam uzmontēt dažādus rāmju tipus.

XC Skeleton cuff daļa ir salīdzinoši mīksta, tomēr tās forma un augstums ļauj nodrošināt neticami labu potītes un apakšstilba atbalstu. Šī "cuff" daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ. Liels V-tipa izgriezums sniedz kājai patiesi lielu brīvību kustībai uz aizmuguri. Augšpusē uzstādīts ērts un drošs fiksācijas klipsis.

 

XC Skeleton apvidus skrituļslidas aprīkotas ar divdaļīgu plsterējuma konstrukciju. Cuff daļā iestrādāts biezs un komfortabls polsterējums kāju atbalstam, savukārt 45° fiksācijas pārliktnim un mēlītei ir viendaļīgs un plānāks polsterējums, kas veidots pēc kājas formas. Tas piekļaujas kājai un vienmērīgi izlīdzina spiedienu visai pēdai. Šīs skrituļslidas ir unikālas, jo tās lietojamas kopā ar jūsu pašu sporta apaviem, kas pēc izvēles var būt tādi, kādus vēlaties- plāni, biezi, stingri, mīksti, augsti vai zemi. Ventilācija atkarīga no tā, kādus apavus izvēlēsieties lietot kopā ar XC Skeleton.

Lielu daļu XC Skeleton ārējās apdares veidos jūsu pašu izvēlētie apavi. Priekšpusei ir atsevišķa sprādze, kas noturēs apavu priekšpusi nekustīgu. Pārējo nosegs ērts un apjomīgs 45° fiksācijas pārliktnis.

 

Šis jaunais 3-D presējuma rāmis, kas darināts no 6061 sērijas alumīnija ir monolīta konstrukcija, kas rezultātā ir daudz cietāka par divaļīgo rāmi, kāds tiek lietots XC Trainer apvidus skrituļslidām. Tam ir ļoti cieti rāmja-slidzābaka stiprinājumu bloki no magnija. Tas ir izturīgs, ciets, atsaucīgs un viegls. Tam ir 195mm rāmja-slidzābaka stiprinājuma standarts. Rāmja stiprinājumu bloki ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Pilnībā sagatavots, lai uzstādītu Powerslide dubļusargus. Mēs piedāvājam divu izmēru rāmjus, kuru garums atšķiras no slidzābaku izmēra- 450mm līdz 43. izmēram un 514mm no 43. izmēra uz augšu. Tam ir īpaši zems gravitācijas centrs, kas sniegs nepārspējamu stabilitāti.

6 ¼” Innova ar gaisu pumpējamās riepas aprīkotas ar izturīgu 5 spieķu disku. Ritentiņu kamerai ir tradicionālais velosipēdu riepu ventilis. Ārējais gumijas apvalks ir nostiprināts ar Vectran šķiedrām, kas to padara ļoti izturīgu. Tam ir izteikts raksts, lai riepas labi darbotos bezceļos un tām būtu laba saķere ar virsmu. Šīs riepas pildāmas ar gaisu līdz pat 5,8 atmosfērām (85psi). Ar gaisa spiedienu var lieliski regulēt braukšanas noslodzi vai mainīt to atkarībā no virsmas. Mēs atsevišķi piedāvājam arī 150mm lielus (Super High Rebound) poliuretāna ritentiņus, ja visbiežāk sanāk pārvietoties pa asfalta segumu vai gribat attīstīt lielāku ātrumu.
XC Path tagad aprīkotas ar priekšējo un aizmugurējo dubļusargu, lai pasargātu tevi no dubļiem un netīrumiem.

Šīs apvidus skrituļslidas aprīkotas ar Twincam SUS nerūsējošajiem gultņiem. Tiem ir noņemami SCRS (S-Channel Rubber Shield) aizsargvāciņi, kas pasargā no netīrumu un mitruma iekļūšanas gultnī. 7 nerūsējošā tērauda bumbiņas, kuras ieskauj neilona separators, ir honētas līdz pilnībai, lai garantētu brīvāko ripošanu. Teflona smēre ir labākā izvēle šo gultņu aizsardzībai bezceļu vidē. Šie gultņi ir 100% nerūsējoši.

Powerslide piedāvā efektīvu jaunas paaudzes bremzi ar kuru aprīkotas šīs apvidus skrituļslidas. Tai ir daudz regulācijas iespēju attiecībā pret taisnu vai vairāk saliektu kāju, lai katrs individuāli atrastu savu ideālo bremzēšanas pozīciju atkarībā no braukšanas sagatavotības un tehnikas.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par Powerslide XC apvidus skrituļslidām lejuplādējami šeit - FAQ-Nordic-eng-1.0

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide