Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Apvidus skrituļslidas / Powerslide XC Trail II

Powerslide XC Trail II

Šī prece nav pieejama uz vietas veikalā! To ir iespējams pasūtīt. Par cenu, pieejamību un piegādes datumu lūdzam sazināties ar Taktika.lv veikalu
Modelis: Powerslide XC Trail II
Preces kods: 908076
Izmērs: 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47
Apraksts: Apvidus skrituļslidas aktīvai atpūtai. Tās īpaši paredzētas braukšanai pa nevienmērīgu segumu - mežs, grants ceļš, cietas smiltis, nelīdzens asfalts u.c. Apvidus skrituļslidošana ir lieliska iespēja atpūsties ar skrituļslidām praktiski jebkurā vietā. Ja ziemā patīk slēpot, tad šī ir tava iespēja uzturēt fizisko formu vasaras periodā! Skrituļslidas bez ierobežojumiem- XC Trail II.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par Powerslide XC apvidus skrituļslidām lejuplādējami šeit - FAQ-Nordic-eng

 • Korpuss:
  • Metropolis shell
  • Šņores, "Self lock" 45° potītes fiksācijas klipsis, "Self lock" fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • 3D stamped alumīnija rāmis
  • 2x150mm
 • Ritentiņi:
  • Innova 6 ¼” ar gaisu pumpējamas riepas
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Metropolis korpuss ir vienkāršs, tieši tādēļ to ir iemīlējuši tik daudz skrituļslidotāju visā pasaulē. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Metropolis skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Metropolis modelim ir izņemams "Fat Boy" iekšzābaks. Nepieciešamības gadījumā iekšzābaka pazole ļauj skrituļslidotājam tos izmantot iešanai, ja apstākļi to prasa. Tam ir biezs 3 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, iekšējie mīkstāki. Zem iekšējā apdares materiāla ir mīksts papildus polsterējums papildus komfortam un kāju atbalstam. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kura uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. 45° klipsis potītes zonā paredzēts īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

Šis jaunais 3-D presējuma rāmis, kas darināts no 6061 sērijas alumīnija ir monolīta konstrukcija, kas rezultātā ir daudz cietāka par divaļīgo rāmi, kāds tiek lietots XC Trainer apvidus skrituļslidām. Tam ir ļoti cieti rāmja-slidzābaka stiprinājumu bloki no magnija. Tas ir izturīgs, ciets, atsaucīgs un viegls. Tam ir 195mm rāmja-slidzābaka stiprinājuma standarts. Rāmja stiprinājumu bloki ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Pilnībā sagatavots, lai uzstādītu Powerslide dubļusargus. Mēs piedāvājam divu izmēru rāmjus, kuru garums atšķiras no slidzābaku izmēra- 450mm līdz 43. izmēram un 514mm no 43. izmēra uz augšu. Tam ir īpaši zems gravitācijas centrs, kas sniegs nepārspējamu stabilitāti.

6 ¼” Innova ar gaisu pumpējamās riepas aprīkotas ar izturīgu 5 spieķu disku. Ritentiņu kamerai ir tradicionālais velosipēdu riepu ventilis. Ārējais gumijas apvalks ir nostiprināts ar Vectran šķiedrām, kas to padara ļoti izturīgu. Tam ir izteikts raksts, lai riepas labi darbotos bezceļos un tām būtu laba saķere ar virsmu. Šīs riepas pildāmas ar gaisu līdz pat 5,8 atmosfērām (85psi). Ar gaisa spiedienu var lieliski regulēt braukšanas noslodzi vai mainīt to atkarībā no virsmas. Mēs atsevišķi piedāvājam arī 150mm lielus (Super High Rebound) poliuretāna ritentiņus, ja visbiežāk sanāk pārvietoties pa asfalta segumu vai gribat attīstīt lielāku ātrumu.
ABEC 5 lodīšu gultņi no iekšpuses apstrādāti ar smēri ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai.

Powerslide piedāvā efektīvu jaunas paaudzes bremzi ar kuru aprīkotas šīs apvidus skrituļslidas. Tai ir daudz regulācijas iespēju attiecībā pret taisnu vai vairāk saliektu kāju, lai katrs individuāli atrastu savu ideālo bremzēšanas pozīciju atkarībā no braukšanas sagatavotības un tehnikas.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide